Pracky na opasok

Pracky na kožený opasok spony na opasok moja ponuka pre vás:

 
Pracky na opasok spony na opasok opaskové pracky. Ponúkam vám široký výber pánskych a dámskych kožených opaskov z pravej kože, ktoré si u mňa vyskladá sám zákazník (farba, dĺžka, šírka, zdobenie, typ a podobne). Ku kvalitnému ručne robenému koženému opasku patrí aj kvalitná a pekná opasková pracka, spona na opasok. Tu si môžete pozrieť moju ponuku pekných praciek na opasok rôznych vzorov a motívov na opasok podľa šírky opaska. Všetky pracky na opasok sú ľahko vymeniteľné.

Upozornenie:
Pracky na opasok spony na opasok sú určené na jednotlivé šírky opaskov ( 3 cm - 4 cm) a nedajú sa vzájomne kombinovať
.


Pracky na opasok spony na opasok 3 cm - klasické a ľudové

Kovové pracky na opasok opaskové pracky

Pracka na opasok kvalitná a originálna opasková pracka dotvára celkový dizajn koženého opasku. Vyberte si zo širokej ponuky opaskových praciek z mojej ponuky.


Pracky na opasok spony na opasok 3 cm - tabuľové

Kovové pracky na opasok opaskové pracky

Pracka na opasok kvalitná a originálna opasková pracka dotvára celkový dizajn koženého opasku. Vyberte si zo širokej ponuky opaskových praciek z mojej ponuky.


Pracky na opasok spony na opasok 4 cm - tabuľové

Kovové pracky na opasok opaskové pracky spony na opasok

Pracka na opasok kvalitná a originálna opasková pracka dotvára celkový dizajn koženého opasku. Vyberte si zo širokej ponuky opaskových praciek z mojej ponuky.

O dostupnosti ponúkaných praciek na opasok a ďalších možnostiach sa prosím informujte emailom alebo telefonicky.

Kožené opasky

Pravé kožené opasky s prackou. Kvalitné pánske a dámske kožené opasky. Ručne vyrobené a ručne zdobené opasky. Opasky do riflí, opasky do nohavíc. Pánske elegantné opasky do oblekov. Vyberte si zo širokej ponuky opaskov ten správny opasok pre Vás. Kožené opasky na predaj.

Výmena pracky na opasku spony na opasku opaskovej pracky návod na výmenu:

Výmena pracky na opasku opaskovej pracky. Na rozdielnu príležitosť, sa môže hodiť rozdielna opasková pracka na opasku. Máte napríklad poľovnícku pracku a potrebujete ju vymeniť za klasickú. Všetky pracky sú ľahko vymeniteľné, takže opaskovú pracku si viete vymeniť aj sami – tu máte návod, ako si pracku na opasku ľahko vymeníte, aj sami.
 

Vybrali ste si pracku na opasok? Vyberte si kožený opasok Kožené opasky

Pracky na kožené opasky ručne vyrobené

Kožené opasky pánske a dámske opasky z pravej kože. Kožené opasky vyrábam prevažne z hovädzej hladenice a štiepenky, v rôznom farebnom prevedení s rôznymi variantmi ručného zdobenia, prípadne aj s vyrazením iniciálok, alebo slov na konci opasku. Ku kvalitnému ručne robenému koženému opasku patrí aj kvalitná a pekná opasková pracka, spona na opasok. Možnosť výmeny pracky podľa ponuky. Samozrejme aj rozdielnu šírku a dĺžku podľa požiadaviek zákazníka.


Video kožené kabelky video kožené opasky.
Kožené kabelky ručne maľované a zdobené - Rabatin Jozef | www.kozeneveci.sk Kožené opasky z pravej kože - Rabatin Jozef | www.kozeneveci.sk

Kožené výrobky výrobky z kože kožené doplnky Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko.
V prípade vášho záujmu ma kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Ak sa Vám moje výrobky páčia podporte ma zdieľaním.Ak sa Vám moje výrobky páčia, podporte ma zdieľaním.

V každom článku a pri každom výrobku nájdete tieto ikony na sociálne siete.
 
Stačí kliknúť na ikonu Kliknite na ikonu a rozbalí sa Vám ponuka.
Môžete podporiť moju stránku na sociálnych sieťach. A odporúčiť stránku známemu pomocou e-mailu.
Ďakujem za Vašu podporu.

Kožené opasky

Kožené opasky ručná výroba. Kožené opasky z pravej kože. Pánske opasky do riflí. Pánske opasky do oblekov. Pánske elegantné opasky. Kožené opasky dámske. Ľudové opasky folklórne opasky. Opasky vyrobené na Slovensku.

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom poľ...

Kožený opasok folklórny, vhodný ku kroju. Opasok...

Kožený opasok 4cm. Kožený opasok s klasickou prack...

Kožený opasok 3cm s ručne zdobeným motívom. O...

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným m...

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opa...

Kožený opasok ku kroju. Trojprackový kožený opasok...

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motív...

Ľudový opasok trojprackový kožený opasok ku kroju...

Kožený opasok 3cm s ručne zdobeným motívom. Opa...

Opasok pánsky. Klasický kožený pánsky opasok so ší...

Zbojnícky opasok kožený. Trojprackový kožený ľudov...

Na zákazku vytvorený kožený opasok. Ručne spracované kožené výrobky. Kožené opasky 150 cm. Opasky do riflí opasky do oblekov elegantné opasky. Dámske opasky. Vyberte si z mojej ponuky kožených opaskov.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo, remenárstvo, čalúnnictvo, zákazková výroba, ručná výroba, šitie a výroba krojov.

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku zákazková výroba. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Ručná výroba je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Ručná výroba handmade výrobkov a predaj handmade výrobkov..

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.