Kožené kabelky kabely kapsy ponuka

Kvalitné kožené kabelky z pravej kože. Kožené kabelky dámske kožené kabelky ručne maľované a zdobené kabelky. Kožené tašky pánske tašky kabely kožené kapsy. Pánske kožené tašky cez plece. Tašky pre mužov klasické, poľovnícke a ľudové z pravej kože. Kožené kabelky kožené tašky kabely kapsy vyrábam ručne z pravej hovädzej kože. Ponúkam ručné zdobenie a gravírovanie ručné šitie alebo strojové. Ponúkam rôznu farebnú škálu kožených výrobkov a doplnkov. Kožené výrobky na mieru vyrobené ručne z pravej kože na zákazku.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené kabelky z pravej kože ručná výroba ručne maľované a zdobené

Kožené kabelky dámske kožené kabelky. Originálne dámske kabelky ručne vyrábam a ponúkam originálne kožené kabelky. Kvalitné kožené kabelky dámske kabelky cez rameno. Handmade kabelky kvalitné kabelky handmade kabelky ručne vyrobené. Pekné kvalitné kožené kabelky. Kožené kabelky ručne vyrobené kabelky. Kvalitné kožené kabelky z pravej kože.
Dámske kožené kabelky kvalitné kabelky z hovädzej kože ručne vyrobené. Kabelky dámske ručne šité a ručne zdobené dámske kožené kabelky.
Vyrobím vám koženú kabelku kabelu a kapsu podľa vašich predstáv. Kabelka z pravej hovädzej kože dámska kožená kabelka. Kožená kabelka, ktorá bude spĺňať vaše očakávania. Kabelka kožená ručne maľovaná kožená kabelka na objednávku. Kožená kabelka, ktorá bude vašou ozdobou.
Kožené kabelky dámske ručne maľované a ručne zdobené. Kabelky kožené kvalitné kožené kabelky handmade kožené kabelky ručne vyrobené. Vyrábam kožené kabelky kožené výrobky na zákazku. Kabelky kožené vyrábam a predávam kožené kabelky vyrobené na Slovensku.
Ručne maľované kožené kabelky. Každá kabelka je jedinečná. Maľované kabelky s nádherným zdobením, ktoré určite nenájdete na inom výrobku. Ručne robené kožené kabelky. Ručne šité kabelky unikátne kabelky.
Kožené výrobky na mieru vyrobené ručne z pravej kože na zákazku.

Kožené výrobky kompletná ponuka mojich výrobkov s popisom špecifikáciou a cenami pokiaľ si chcete objednať niektorý výrobok pozrite si Kožené výrobky. Výrobok má na konci nadpisu svoje jedinečné číslo, podľa ktorého si ho viete objednať telefonicky alebo emailom.

Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní samozrejme, že Vám niektorý parameter výrobku nemusí sedieť a chceli by ste ho zmeniť alebo upraviť či je to možné aké máte možnosti pri objednávaní si môžete pozrieť tu v sekcii Moja ponuka.

Upozornenie: Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní. Parametre výrobkov, ktoré sa dajú meniť a upravovať. Môžete si pozrieť moje výrobky, ktoré som už vyrobil. Môže sa stať, že niektoré už nie sú v ponuke. Preto je dôležité konzultovať dostupnosť a možnosti zmeny parametrov výrobkov. Telefonicky alebo emailom.


Kožené kabelky dámske pánske kabely kapsy

Dámske kožené kabelky. Kvalitné kožené kabelky každá kabelka je jedinečná originálna s nádherným zdobením. Zdobenie, ktoré určite nenájdete na inej kabelke. Ku kabelke je možné dokúpiť opasok. Opasok ku kabelke, ktorý bude v rovnakom prevedení ako kabelka. Ručne zdobený či maľovaný a budú spolu dokonale ladiť.
 
Kožené pánske kapsy kabely a tašky. Vyrábam a ponúkam pánske kožené kabely, kapsy a tašky. Pánske kožené kapsy cez rameno. Pánske kožené tašky na doklady. Poľovnícke kožené kabely pre pánov, ale aj pre dámy  zdobené poľovníckym alebo iným motívom podľa vlastného výberu.
 
Kožené pastierske kapsy ľudové kapsy. Vyrábam a ponúkam ľudové kožené kabely a kapsy nazývané aj pastierske kapsy. Kapsa môže byť ručne šitá a zdobená podľa ľudových motívov. Ručne zdobená mosadznými ozdobami, ručným razením do kože a ozdobným šitím koženým remienkom.
 • Dámske kožené kabelky vyrábam kožené kabelky ručne maľované.
 • Dámske kožené kabelky vyrábam kožené kabelky ručne zdobené. 
 • Kožené tašky pánske kožené pánske kapsy kabely cez rameno, pánske kožené tašky na doklady.
 • Kožené tašky pánske kožené pastierske kapsy ľudové kapsy.
 • Ponúkam ručné zdobenie a maľovanie kožených výrobkov. 
 • Ponúkam gravírovanie kožených výrobkov. 
 • Ponúkam ručné šitie kože alebo strojové. 
 • Ponúkam rôzne farebné prevedenie kožených výrobkov a kožených doplnkov - Vzorkovník farieb.

Kožené kabelky kabely kapsy moja ponuka

Kvalitné kožené kabelky z pravej kože. Kabelka z pravej hovädzej kože. Kožená kabelka ručne zdobená tepaním a povrchovo upravená. Dámska kabelka z vnútra vybavenou priehradkou. Vreckom na mobil vyrobeným z kože. Dámska kabelka cez rameno. Má jednoduché a elegantné nastavenie dĺžky ramienka. Kabelka kožená ručne šitá kožou, ozdobným vypletaním. Dámske kožené kabelky ručne vyrobené a ručne zdobené kožené kabelky. Kožené kabelky slovenskej výroby.
 
Kožené tašky z pravej kože. Kožené tašky pánske. Každá pánska kožená taška pánska kabela, kapsa môže byť z vnútra vybavená priehradkou. Kožené pánske tašky kožené kabely s priehriadkou na doklady a perá ako aj kapsou na mobil. Kožená taška kabela bez zdobenia alebo zdobená. Kožená taška zdobená ručným tepaním, maľovaním, gravírovaním. Šitie tašky je v ponuke strojové alebo ručné kožou. V mojej ponuke nájdete okrem kožených tašiek aj pracovný opasok. Koženú kapsu na náradie, ako je vŕtačka a iné akumulátorové náradie.
 • Druh (typ): Kožená kabelka, Dámska kožená kabelka, Kožená kabela dámska, Kožená kabela a pánska, Kožená kapsa, Kožená pastierská kapsa, Kožená ľudová kapsa.
 • Veľkosť:: pri kabelkách Malá, Stredná, Veľká , Kožená kapsa vo formáte A4,
 • Cena: Je to ručná práca. V závislosti od spracovania a povrchovej úpravy sa odvíja aj cena.
 • Dostupnosť: Na objednávku 1 ks, vyrobím do týždňa vyrábam kožené výrobky na zákazku..
 • MateriálPravá hovädzia koža. Všetky moje výrobky sú vyrobené len z najkvalitnejšej chrbtovej časti hovädzia kvalitne spracovaná koža.
 • Farba: Prírodná, Patina tehlová, Patina mahagón, Patina hnedá, Patina čierna, Olejová svetlo hnedá, Olejová tmavo hnedá, Olejová čierna,
 • Výber fariebPonúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb  Je možné kombinovať viac druhov farieb kože.
 • Zapínanie: Kožené, Magnet, Aktovkové - Zapínanie je potrebné vopred dohodnúť.
 • Šitie: Ručné, Strojové  - Je možné kombinovať viac druhov koženého šitia.
 • Zdobenie: Áno / Nie  - Ako motív môže byť použitý akýkoľvek obrázok, napríklad aj Vášho psíka kvetinový a pod.
 • Zdobenie: Razením, Mosadzné ozdoby, Maľovanie, Gravírovanie, Kombinované - Zdobenie je potrebné vopred dohodnúť.
 • Možnosti: Rôzne farebné prevedenie. Rôzne možnosti zdobenia, Možnosť dozdobiť o iniciály a meno, Ku kabelke je možné dokúpiť opasok, Je možné kombinovať viac druhov maľby,.
 • Handmade: Slovenský ručne vyrobený výrobok predaj handmade výrobkov.
 • Poznámka: Vyrábam kožené kabelky, kabely a kapsy z hovädzej kože. V mojej ponuke nájdete kabelky, kabely a kapsy - pánske, dámske, klasické, poľovnícke a ľudové, Ponúkam ručné zdobenie a gravirovanie. Možnosť šitia strojového, alebo ručného a samozrejme rôznu farebnú škálu výrobkov.

Slovenské kožené kabelky kabely a kapsy malá ukážka

Slovenské kabelky kožené z pravej kože. Slovenské handmade kožené produkty z pravej kože. Ručne vyrobené kožené kabelky dámske, kožené kapsy a kabely pánske, kožené kabely a kapsy ľudové ručne vyrobené na Slovensku.

Slovenské kožené kabelky kabely a kapsy kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené kabelky dámske ručne maľované ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

01 Kožené kabelky dámske ručne maľované.Slovenské dámske ručne maľované kožené kabelky. Vyrábam a ponúkam dámske kožené kabelky, ručne maľované. Každá kabelka je jedinečná s nádherným zdobením, ktoré určíte nenájdete na inom výrobku. Je to ručná práca. Má v sebe nádych jedinečnosti a originality, ktorá sa neopakuje. Ku kabelke je taktiež možné dokúpiť opasok s klasickou, alebo ozdobnou sponou, ktorý bude v rovnakom prevedení ako kabelka a taktiež ručne zdobený či maľovaný a budú spolu dokonale ladiť. Kabelka môže byť z vnútra vybavená priehradkou a vreckom vyrobeným z kože. Kabelka má jednoduché a elegantné nastavenie dĺžky ramienka. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kožené kabelky dámske kožené kabelky.
Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke
: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené kabelky dámske ručne zdobené ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

02Kožené kabelky dámske ručne zdobenéSlovenské dámske ručne zdobené kožené kabelky. Vyrábam a ponúkam dámske kožené kabelky ručne zdobené. Každá kabelka je jedinečná s nádherným zdobením, ktoré určíte nenájdete na inom výrobku. Je to ručná práca. Má v sebe nádych jedinečnosti a originality, ktorá sa neopakuje. Ku kabelke je taktiež možné dokúpiť opasok s klasickou, alebo ozdobnou prackou, ktorý bude v rovnakom prevedení ako kabelka a taktiež ručne zdobený či maľovaný a budú spolu dokonale ladiť. Kabelka môže byť z vnútra vybavená priehradkou a vreckom vyrobeným z kože. Kabelka má jednoduché a elegantné nastavenie dĺžky ramienka. Môže byť ručne šitá kožou, ozdobným vypletaním. Kabelka je vyrobená z pravej hovädzej kože, môže byť ručne zdobená tepaním a povrchovo upravená. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kožené kabelky dámske kožené kabelky.
Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke
: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené pánske kabely kapsy tašky ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

03 Kožené pánske kapsy kabely a tašky.Slovenské pánske kožené kabely, kapsy a tašky. Vyrábam a ponúkam pánske kožené kabely, kapsy a tašky rôznych veľkostí. Pánske kožené kapsy cez rameno. Pánske kožené tašky na doklady. Všetky pánske kožené kapsy sú vyrobené z pravej hovädzej kože a majú v sebe nádych jedinečnosti a originality ktorá sa neopakuje. Každá kabela, kapsa a taška môže byť z vnútra vybavená priehradkou na doklady a perá ako aj kapsou na mobil. Kapsa môže byť bez zdobenia, alebo zdobená ručným tepaním, maľovaním, gravírovaním. Šitie je v ponuke strojové, alebo ručné kožou. V mojej ponuke nájdete aj koženú kapsu na náradie, ako je vŕtačka a iné akumulátorové náradie. Kapsa je doplnená o kožené vrecká na ceruzku či iné potrebné náradie. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

 

Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené pastierske kapsy ľudové kapsy ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

04 Kožené pastierske kapsy ľudové kapsySlovenské ľudové kožené kabely a kapsy. Vyrábam a ponúkam ľudové kožené kabely a kapsy nazývané aj pastierske kapsy. Všetky ľudové kožené kapsy sú vyrobené z pravej hovädzej kože a majú v sebe nádych jedinečnosti a originality, ktorá sa neopakuje. Kapsa je ručne šitá a zdobená podľa ľudových motívov. Remeň sa zapína mosadznou prackou s ľudovými vzormi. Ľudová kapsa je ručne zdobená mosadznými ozdobami, ručným razením do kože a ozdobným šitím koženým remienkom. Razením do kože je zdobený nielen poklop, ale aj predný diel pod poklopom, malé vrecka, bočný diel, zadný diel a ramenný pás. Kabela môže mať aj vnútorné priehradky. Podstatné je vybrať si vzor zdobenia, aký sa Vám páči a farbu kabely. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené kabelky, kabely a kapsy slovenskej výroby. Ručne vyrábané kožené kabelky, kabely a kapsy s dôrazom na detail. V mojej ponuke môžete nájsť výlučne ručne vyrábané kožené kabelky a kapsy z pravej kože. V ponuke mám kabelky a kapsy rôznych veľkostí, farieb a zdobenia

Kožené kabelky kabely a kapsy, ktoré som vyrobil si môžete pozrieť s popisom a cenami v sekcii - Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy


Video kožené kabelky video kožené opasky.
Kožené kabelky ručne maľované a zdobené - Rabatin Jozef | www.kozeneveci.sk Kožené opasky z pravej kože - Rabatin Jozef | www.kozeneveci.sk

Slovenské kabelky slovenská značka kabeliek Rabatin Jozef.

Slovenská značka kabeliek Rabatin Jozef. Slovenský výrobca kožených kabeliek.Slovenské kabelky ručne robené kožené kabelky. Kožené slovenské kabelky. Ručne vyrábam kvalitné kožené kabelky. Dámske kožené kabelky z pravej kože. Ručne šité kabelky a ručne zdobené kabelky. Ručne maľované kožené kabelky. Unikátne kabelky kožené kabelky dámske, ktoré sú originálne. Originálne handmade kožené kabelky. Dámske kožené kabelky maľované. Maľované kabelky s nádherným zdobením, ktoré určite nenájdete na inom výrobku.
 
Kožené kabelky slovenskej výroby. Slovenské kabelky ručne robene kožené kabelky. Kožené slovenské kabelky. Ručne vyrábam kvalitné kožené kabelky.

Kožené výrobky výrobky z kože kožené doplnky Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko.
V prípade vášho záujmu ma kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Ak sa Vám moje výrobky páčia podporte ma zdieľaním.Ak sa Vám moje výrobky páčia, podporte ma zdieľaním.

V každom článku a pri každom výrobku nájdete tieto ikony na sociálne siete.
 
Stačí kliknúť na ikonu Kliknite na ikonu a rozbalí sa Vám ponuka.
Môžete podporiť moju stránku na sociálnych sieťach. A odporúčiť stránku známemu pomocou e-mailu.
Ďakujem za Vašu podporu.

Kožené kabelky kožené kabely kožené kapsy

Kožené kabelky kožené kabely kožené kapsy. Kabelky dámske kvalitné kožené kabelky. Pánske kabely kožené pánske tašky kožené kapsy vyrobené na Slovensku.

Dámska kabelka kožená maľovaná kabelka. Hnedá kabe...

Kožená kabelka dámska kabelka kožená kebelka cez p...

Kožená ľudová kebela kapsa je vyrobená z pravej ho...

Kožená pastierska kapsa. Kožená ľudová kapsa na pl...

Dámska kožená maľovaná kebelka. Farba prírodná kab...

Kožená kabelka ručne maľovaná dámska kabelka. Modr...

Dámska kožená kabelka mahagón maľovaná. Dámska kož...

Kožená ľudová kapsa kožená kebela vyrobená ručne z...

Pánska kožená taška na doklady pánska kabela na do...

Kožená ľudová kapsa kebela je vyrobená z pravej ho...

Kožená ľudová kapsa kožená kebela ručne vyrobená z...

Kožená ľudová kabela kapsa je vyrobená z pravej ho...

Dámske kožené kabelky z pravej kože ručne vyrobené ručne maľované a ručne zdobené. Pánske kabely kožené pánske tašky ľudové kapsy. Kožené výrobky na zákazku výroba na mieru.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo, remenárstvo, čalúnnictvo, zákazková výroba, ručná výroba, šitie a výroba krojov.

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku zákazková výroba. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Ručná výroba je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Ručná výroba handmade výrobkov a predaj handmade výrobkov..

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.