Kožené kabelky kabely kapsy ponuka

Kabelky z pravej kože. Kožené kabelky dámske kožené kabelky ručne maľované a zdobené. Kožené pánske kapsy a kabely, tašky pre mužov. Klasické, poľovnícke a ľudové z pravej kože. Kožené kabelky kapsy a kabely vyrábam ručne z pravej hovädzej kože. Ponúkam ručné zdobenie a gravírovanie ručné šitie alebo strojové. Ponúkam rôznu farebnú škálu kožených výrobkov a doplnkov.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené kabelky z pravej kože ručná výroba ručne maľované a zdobené

Dámske kožené kabelky. Originálne kožené kabelky vyrábam a ponúkam jedinečné kožené kabelky. Handmade kožené kabelky ručne vyrobené kvalitné kožené kabelky z pravej hovädzej kože ručne šité a zdobené. Pokúsim sa vám vyrobiť kabelku kabelu a kapsu podľa vašich predstáv, aby spĺňala vaše očakávania a bola vašou ozdobou. Vyrábam kožené výrobky na zákazku a predávam kožené kabelky vyrobené na Slovensku.

Kožené výrobky kompletná ponuka mojich výrobkov s popisom špecifikáciou a cenami pokiaľ si chcete objednať niektorý výrobok pozrite si Kožené výrobky. Výrobok má na konci nadpisu svoje jedinečné číslo, podľa ktorého si ho viete objednať telefonicky alebo emailom.

Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní samozrejme, že Vám niektorý parameter výrobku nemusí sedieť a chceli by ste ho zmeniť alebo upraviť či je to možné aké máte možnosti pri objednávaní si môžete pozrieť tu v sekcii Moja ponuka.

Upozornenie: Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní. Parametre výrobkov, ktoré sa dajú meniť a upravovať. Môžete si pozrieť moje výrobky, ktoré som už vyrobil. Môže sa stať, že niektoré už nie sú v ponuke. Preto je dôležité konzultovať dostupnosť a možnosti zmeny parametrov výrobkov. Telefonicky alebo emailom.


Kožené kabelky dámske pánske kabely kapsy

Dámske kožené kabelky. Kvalitné kožené kabelky každá kabelka je jedinečná originálna s nádherným zdobením. Zdobenie, ktoré určite nenájdete na inej kabelke. Ku kabelke je možné dokúpiť opasok. Opasok ku kabelke, ktorý bude v rovnakom prevedení ako kabelka. Ručne zdobený či maľovaný a budú spolu dokonale ladiť.
 
Kožené pánske kapsy kabely a tašky. Vyrábam a ponúkam pánske kožené kabely, kapsy a tašky. Pánske kožené kapsy cez rameno. Pánske kožené tašky na doklady. Poľovnícke kožené kabely pre pánov, ale aj pre dámy  zdobené poľovníckym alebo iným motívom podľa vlastného výberu.
 
Kožené pastierske kapsy ľudové kapsy. Vyrábam a ponúkam ľudové kožené kabely a kapsy nazývané aj pastierske kapsy. Kapsa môže byť ručne šitá a zdobená podľa ľudových motívov. Ručne zdobená mosadznými ozdobami, ručným razením do kože a ozdobným šitím koženým remienkom.
 • Kožené kabelky dámske ručne maľované
 • Kožené kabelky dámske ručne zdobené 
 • Kožené pánske kapsy kabely cez rameno, pánske kožené tašky na doklady
 • Kožené pastierske kapsy ľudové kapsy
 • Ponúkam ručné zdobenie a maľovanie kožených výrobkov 
 • Ponúkam gravírovanie kožených výrobkov 
 • Ponúkam ručné šitie kože alebo strojové 
 • Ponúkam rôzne farebné prevedenie kožených výrobkov a kožených doplnkov - Vzorkovník farieb

Kožené kabelky kabely kapsy moja ponuka

Kabelka je vyrobená z pravej hovädzej kože, môže byť ručne zdobená tepaním a povrchovo upravená. Kabelka môže byť z vnútra vybavená priehradkou a vreckom vyrobeným z kože. Kabelka cez rameno má jednoduché a elegantné nastavenie dĺžky ramienka. Môže byť ručne šitá kožou, ozdobným vypletaním. Slovenské dámske ručne vyrobené a zdobené kožené kabelky.
 
Každá kabela, kapsa a taška môže byť z vnútra vybavená priehradkou na doklady a perá ako aj kapsou na mobil. Kapsa môže byť bez zdobenia, alebo zdobená ručným tepaním, maľovaním, gravírovaním. Šitie je v ponuke strojové, alebo ručné kožou. V mojej ponuke nájdete aj koženú kapsu na náradie, ako je vŕtačka a iné akumulátorové náradie.
 • Druh (typ): Dámska kožená kabelka, Kožená kabela dámska a pánska, Kožená kapsa, Kožená pastierská kapsa, Kožená ľudová kapsa.
 • Veľkosť:: pri kabelkách Malá, Stredná, Veľká , Kožená kapsa vo formáte A4,
 • Cena: Je to ručná práca. V závislosti od spracovania a povrchovej úpravy sa odvíja aj cena.
 • Dostupnosť: Na objednávku 1 ks, vyrobím do týždňa vyrábam kožené výrobky na zákazku..
 • MateriálPravá hovädzia koža. Všetky moje výrobky sú vyrobené len z najkvalitnejšej chrbtovej časti hovädzia kvalitne spracovaná koža.
 • Farba: Prírodná, Patina tehlová, Patina mahagón, Patina hnedá, Patina čierna, Olejová svetlo hnedá, Olejová tmavo hnedá, Olejová čierna,
 • Výber fariebPonúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb  Je možné kombinovať viac druhov farieb kože.
 • Zapínanie: Kožené, Magnet, Aktovkové - Zapínanie je potrebné vopred dohodnúť.
 • Šitie: Ručné, Strojové  - Je možné kombinovať viac druhov koženého šitia.
 • Zdobenie: Áno / Nie  - Ako motív môže byť použitý akýkoľvek obrázok, napríklad aj Vášho psíka kvetinový a pod.
 • Zdobenie: Razením, Mosadzné ozdoby, Maľovanie, Gravírovanie, Kombinované - Zdobenie je potrebné vopred dohodnúť.
 • Možnosti: Rôzne farebné prevedenie. Rôzne možnosti zdobenia, Možnosť dozdobiť o iniciály a meno, Ku kabelke je možné dokúpiť opasok, Je možné kombinovať viac druhov maľby,.
 • Handmade: Slovenský ručne vyrobený výrobok predaj handmade výrobkov.
 • Poznámka: Vyrábam kožené kabelky, kabely a kapsy z hovädzej kože. V mojej ponuke nájdete kabelky, kabely a kapsy - pánske, dámske, klasické, poľovnícke a ľudové, Ponúkam ručné zdobenie a gravirovanie. Možnosť šitia strojového, alebo ručného a samozrejme rôznu farebnú škálu výrobkov.

Slovenské kožené kabelky kabely a kapsy malá ukážka

Slovenské kabelky z pravej kože. Slovenské handmade kožené produkty z pravej kože. Ručne vyrobené kožené kabelky dámske, kožené kapsy a kabely pánske, kožené kabely a kapsy ľudové ručne vyrobené na Slovensku.

Slovenské kožené kabelky kabely a kapsy kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené kabelky dámske ručne maľované ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

01 Kožené kabelky dámske ručne maľované.Slovenské dámske ručne maľované kožené kabelky. Vyrábam a ponúkam dámske kožené kabelky, ručne maľované. Každá kabelka je jedinečná s nádherným zdobením, ktoré určíte nenájdete na inom výrobku. Je to ručná práca. Má v sebe nádych jedinečnosti a originality, ktorá sa neopakuje. Ku kabelke je taktiež možné dokúpiť opasok s klasickou, alebo ozdobnou sponou, ktorý bude v rovnakom prevedení ako kabelka a taktiež ručne zdobený či maľovaný a budú spolu dokonale ladiť. Kabelka môže byť z vnútra vybavená priehradkou a vreckom vyrobeným z kože. Kabelka má jednoduché a elegantné nastavenie dĺžky ramienka. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kožené kabelky dámske kožené kabelky.
Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke
: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené kabelky dámske ručne zdobené ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

02Kožené kabelky dámske ručne zdobenéSlovenské dámske ručne zdobené kožené kabelky. Vyrábam a ponúkam dámske kožené kabelky ručne zdobené. Každá kabelka je jedinečná s nádherným zdobením, ktoré určíte nenájdete na inom výrobku. Je to ručná práca. Má v sebe nádych jedinečnosti a originality, ktorá sa neopakuje. Ku kabelke je taktiež možné dokúpiť opasok s klasickou, alebo ozdobnou prackou, ktorý bude v rovnakom prevedení ako kabelka a taktiež ručne zdobený či maľovaný a budú spolu dokonale ladiť. Kabelka môže byť z vnútra vybavená priehradkou a vreckom vyrobeným z kože. Kabelka má jednoduché a elegantné nastavenie dĺžky ramienka. Môže byť ručne šitá kožou, ozdobným vypletaním. Kabelka je vyrobená z pravej hovädzej kože, môže byť ručne zdobená tepaním a povrchovo upravená. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kožené kabelky dámske kožené kabelky.
Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke
: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené pánske kabely kapsy tašky ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

03 Kožené pánske kapsy kabely a tašky.Slovenské pánske kožené kabely, kapsy a tašky. Vyrábam a ponúkam pánske kožené kabely, kapsy a tašky rôznych veľkostí. Pánske kožené kapsy cez rameno. Pánske kožené tašky na doklady. Všetky pánske kožené kapsy sú vyrobené z pravej hovädzej kože a majú v sebe nádych jedinečnosti a originality ktorá sa neopakuje. Každá kabela, kapsa a taška môže byť z vnútra vybavená priehradkou na doklady a perá ako aj kapsou na mobil. Kapsa môže byť bez zdobenia, alebo zdobená ručným tepaním, maľovaním, gravírovaním. Šitie je v ponuke strojové, alebo ručné kožou. V mojej ponuke nájdete aj koženú kapsu na náradie, ako je vŕtačka a iné akumulátorové náradie. Kapsa je doplnená o kožené vrecká na ceruzku či iné potrebné náradie. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

 

Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené pastierske kapsy ľudové kapsy ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

04 Kožené pastierske kapsy ľudové kapsySlovenské ľudové kožené kabely a kapsy. Vyrábam a ponúkam ľudové kožené kabely a kapsy nazývané aj pastierske kapsy. Všetky ľudové kožené kapsy sú vyrobené z pravej hovädzej kože a majú v sebe nádych jedinečnosti a originality, ktorá sa neopakuje. Kapsa je ručne šitá a zdobená podľa ľudových motívov. Remeň sa zapína mosadznou prackou s ľudovými vzormi. Ľudová kapsa je ručne zdobená mosadznými ozdobami, ručným razením do kože a ozdobným šitím koženým remienkom. Razením do kože je zdobený nielen poklop, ale aj predný diel pod poklopom, malé vrecka, bočný diel, zadný diel a ramenný pás. Kabela môže mať aj vnútorné priehradky. Podstatné je vybrať si vzor zdobenia, aký sa Vám páči a farbu kabely. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené kabelky, kabely a kapsy slovenskej výroby. Ručne vyrábané kožené kabelky, kabely a kapsy s dôrazom na detail. V mojej ponuke môžete nájsť výlučne ručne vyrábané kožené kabelky a kapsy z pravej kože. V ponuke mám kabelky a kapsy rôznych veľkostí, farieb a zdobenia

Kožené kabelky kabely a kapsy, ktoré som vyrobil si môžete pozrieť s popisom a cenami v sekcii - Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy


Kožené výrobky výrobky z kože kožené doplnky Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko.
V prípade vášho záujmu ma kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Kožené kabelky kožené kabely kožené kapsy

Kožené kabelky kožené kabely kožené kapsy. Kabelky dámske kvalitné kožené kabelky. Pánske kabely kožené pánske tašky kožené kapsy vyrobené na Slovensku.

Dámska kožená maľovaná kebelka cez plece. Modrá ka...

Dámska kožená kabelka mahagón maľovaná. Kožená kab...

Pracovný opasok na náradie. Kožená kapsa na aku vŕ...

Kožená ľudová kapsa kebela je vyrobená z pravej ho...

Kožená ľudová kapsa kožená kebela vyrobená ručne z...

Dámska kožená maľovaná kebelka. Hnedá kabelka na r...

Dámska kožená kabelka maľovaná. Velkosť L- 22x17x...

 Pánska kožená kapsa cez rameno. Je vyrobená...

Poľovnícka kožená kebela pre pánov, ale aj pre dám...

Kožená ľudová kapsa kožená kebela ručne vyrobená z...

Kožená ľudová kapsa kebela je vyrobená z pravej ho...

Kožená ľudová kebela kapsa je vyrobená z pravej ho...

Dámska kožená maľovaná kebelka. Farba prírodná kab...

Dámska kožená kebelka cez plece. Farba prírodná ka...

Kožená kapsa ku kroju kožená kebela je vyrobená z ...

Pánska kožená taška na doklady pánska kabela na do...

Kožená pastierska kapsa. Kožená ľudová kapsa na pl...

Kožená ľudová kabela kapsa je vyrobená z pravej ho...

Dámska kožená kabelka ručne maľovaná. Modrá kabelk...

Dámske kožené kabelky z pravej kože ručne vyrobené ručne maľované a ručne zdobené. Pánske kabely kožené pánske tašky ľudové kapsy. Kožené výrobky na zákazku výroba na mieru.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo - Remenárstvo - Čalúnnictvo - Zákazková výroba

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Predaj handmade výrobkov..

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.