Kožené suveníry ponuka

Slovenské suveníry s ľudovou tematikou ručne vyrobené. Darčekové predmety pre mužov s menom. Darčekové sady v koženom obale. Originálne darčeky zo Slovenska. Suveníry originálne darčeky zo Slovenska. Suveníry môžu byť zdobené ručne, tepaním do kože alebo gravírovaním. Slovenské suveníry vyrobené ručne zdobené maľovaním ľudových motívov. Alebo kombináciou viacerých techník. Kožené suveníry darčekové predmety pre mužov ručne vyrábam z hovädzej kože. Darčekové sady pre mužov z pravej hovädzej kože alebo jelenej kože. Originálne darčeky zo Slovenska do zdobené ručným šitím s kožou. Slovenské darčeky pre zahraničných hostí na zákazku.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Slovenské suveníry

Slovenské suveníry. Suveníry ručne robené kožené výrobky. Darčekové predmety so slovenským znakom. Tradičné slovenské suveníry z kože. Krásny a hodnotný dar pre milovníka alebo návštevníka Slovenska. Suveníry Slovenské darčeky. Originálny darček, ktorým by ste potešili alebo zaujali. Suveníry darčekové predmety so slovenským znakom. Alebo ďalšími slovenskými národnými motívmi. Suveníry zo Slovenska suveníry so slovenským motívom. Slovenské suveníry každý výrobok je originál. Darčeky s motívom Slovenska. Potešia nie len zahraničných turistov. Originálny darček aj pre domácich. Obdarujte svojich blízkych či priateľov krásnym darčekom. Suveníry darčekové predmety zo Slovenska. Slovenské suveníry s národnými motívmi. Suveníry zo Slovenska pre zahraničných hostí.
 
Kožené výrobky kompletná ponuka mojich výrobkov s popisom špecifikáciou a cenami pokiaľ si chcete objednať niektorý výrobok pozrite si Kožené výrobky. Výrobok má na konci nadpisu svoje jedinečné číslo, podľa ktorého si ho viete objednať telefonicky alebo emailom.
Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní samozrejme, že Vám niektorý parameter výrobku nemusí sedieť a chceli by ste ho zmeniť alebo upraviť či je to možné aké máte možnosti pri objednávaní si môžete pozrieť tu v sekcii Moja ponuka.
Upozornenie: Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní parametre výrobkov, ktoré sa dajú meniť a upravovať.
Môžete si pozrieť moje výrobky, ktoré som už vyrobil no môže sa stať, že niektoré už nie sú v ponuke, preto je dôležité konzultovať dostupnosť a možnosti zmeny parametrov výrobkov telefonicky alebo emailom.

Darčekové predmety

Darčekové predmety. Darčeky majú radi všetci. Milé darčekové predmety, ktoré potešia každého. Darčekové predmety, darčeky k narodeninám, k meninám z lásky. Darčekové predmety, suveníry darčeky pre mužov.

Darčekové predmety suveníry:

 • Slovenské kožené suveníry s rôznou tématikou.
 • Darčekové sady v koženom obale pre mužov aj pre ženy.
 • Darčekové fľaše k narodeninám a k výročiu s venovaním a menom oslávenca.
 • Darčekové fľaše s venovaním a menom obdarovaného.
 • Polskačka v koženom obale gravírovaná zdobená podľa želania zákazníka.
 • Ploskačka na alkohol s pohárikmi sada darčeková ploskačka.
 • Staroslovenské poháriky v koženom obale.
 • Ručné zdobenie a gravírovanie podľa vlastného výberu.
 • Darčekové predmety v rôznom farebnom prevedení.
Darčekové sady v koženom obale pre mužov aj pre ženy. Darčekové fľaše k narodeninám a k výročiu s venovaním a menom oslávenca. Darčekové fľaše s venovaním a menom obdarovaného. Kožené slovenské suveníry ručne vyrábam z hovädzej kože. Ponúkam ručné zdobenie a gravírovanie podľa vlastného výberu. Darčekové predmety z pravej hovädzej kože alebo jelenej kože. Slovenské suveníry, ktoré sú do zdobené ručným šitím s kožou. Kožené suveníry darčekové predmety pre mužov a pre ženy. Originálne darčeky k narodeninám pre mužov a pre ženy. Slovenské suveníry darčekové predmety pre mužov a pre ženy.

Darčekové predmety pre mužov a pre ženy.

 • Druh (typ): Staroslovenský pohárik, ploskačka 1 dl sklenená fľaška, ploskačka 2 dl sklenená fľaška, fľaša hranatá 0,7l, fľaša okrúhla 0,5l.
 • Typ: Pohárik + kožený obal, ploskačka 1 dl + kožený obal, ploskačka 2 dl + kožený obal, fľaša hranatá 0,7l + kožený obal, fľaša okrúhla 0,5l + kožený obal.
 • Objem: Staroslovenský pohárik 0,5 dl, ploskačka 1 dl, ploskačka 2 dl, fľaša hranatá 0,7l, fľaša okrúhla 0,5l.
 • Cena: Je to ručná práca. V závislosti od spracovania a povrchovej úpravy sa odvíja aj cena.
 • Dostupnosť: Na objednávku 1 ks, vyrobím do týždňa.
 • MateriálPravá koža.
 • Farba: Prírodná farba kože, Patina tehlová, mahagónová, hnedá, čierna, Olejová svetlo hnedá, tmavo hnedá, čierna.
 • Výber fariebPonúkam darčekové predmety v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.
 • Zdobenie: Áno / Nie
 • Zdobenie: Razením, Gravírovaním, Kombinované
 • Šitie: Ručné šitie kožou.
 • Zavesenie: Áno / Nie
 • Možnosti: Rôzne farebné prevedenie. Rôzne možnosti zdobenia podľa vlastného výberu.
 • Handmade: Slovenský ručne robený výrobok.
 • Poznámka: Kožené suveníry vyrábam z hovädzej kože, hladenice, alebo jelenej kože, ktoré je do zdobené ručným šitím s kožou. Ponúkam ručné zdobenie a gravírovanie podľa vlastného výberu.

Suveníry malá ukážka

Suveníry na mieru výroba a predaj suvenírov. Výroba slovenských suvenírov. Darčekové, spomienkové a propagačné predmety suveníry na mieru. Výroba a predaj suvenírov na zákazku.

Suveníry kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky / Kožené suveníry

Slovenské suveníry malá ukážka. Kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky / Kožené suveníry

01 Slovenské kožené suveníry z pravej kože. Darčekové sady pre mužov v koženom obale. Darčekové sady môžu byť zdobené ručne, tepaním alebo gravírovaním. Ale aj maľovaním ľudových motívov či kombináciou viacerých techník. Pánske darčekové sady je možné doplniť o venovanie. Alebo o iniciály a meno obdarovaného. Darčekový set pre muža s iniciálami a menom. Na výber sú staroslovenské poháriky. Darčeková fľaša hranatá 0,7l alebo darčeková fľaša okrúhla 0,5l. Ploskačka. Ako materiál je použitá pravá hovädzja koža prevažne z chrbtovej časti. V porovnaní s bravčovými alebo inými kožami je to drahšie. Ale pravá hovädzja koža je pevnejšia. Má svoju jedinečnú štruktúru a sfarbenie. Na šitie sú použité kvalitne kožené švihle. Slovenské kožené suveníry pre mužov sety v koži. Darčekové sady pre mužov v koženom obale. Tip na darček pre muža. Každý výrobok je jedinečný a jeho prevedenie sa robí na objednávku. Originálne darčeky podľa želania zákazníka na zákazku. Darčekové sady môžu byť zdobené ručne, tepaním alebo gravírovaním. Slovenské suveníry slovenské výrobky z pravej kože. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Slovenské darčeky slovenské suveníry z kože kompletná ponuka s popisom a cenami v záložke: Kožené výrobky / Kožené suveníry

Slovenské darčeky slovenské suveníry

 • Slovenské darčeky.
 • Slovenské suveníry.
 • Ľudové suveníry.
 • Darčeky pre zahraničných hostí.
 • Naozaj slovenský darček.
 • Ručne vyrobené darčeky.
 • Ručne vyrobené darčeky k narodeninám.
 • Darčekové fľaše k narodeninám.
 • Darčekové fľaše s venovaním a menom.
 • Darčekové fľaše k 40, 50, 60, 70, 80.
 • Darčekové fľaše na alkohol.
 
Slovenské suveníry kožené suveníry slovenskej výroby. Ručne vyrábané kožené suveníry darčekové predmety s dôrazom na detail. V mojej ponuke môžete nájsť výlučne ručne vyrábané kožené suveníry z pravej kože. Ručne vyrobené darčeky každý výrobok je jedinečný. Originálne darčeky prevedenie sa robí len na objednávku. Darčeky pre muža k narodeninám podľa želania zákazníka. Slovenské darčeky vyrobené ručne na zákazku. Výrobky z pravej kože na mieru. Ručne vyrobené darčeky každý výrobok je jedinečný. Ručne vyrobené kožené darčekové predmety s dôrazom na detail.
 
Kožené suveníry, ktoré som vyrobil. Môžete si pozrieť s popisom a cenami. - Kožené výrobky / Kožené suveníry
 
Slovenské suveníry slovenské darčeky vyrobené na Slovensku slovenským výrobcom.

Video kožené kabelky video kožené opasky.
Kožené kabelky ručne maľované a zdobené - Rabatin Jozef | www.kozeneveci.sk Kožené opasky z pravej kože - Rabatin Jozef | www.kozeneveci.sk

Kožené výrobky výrobky z kože kožené doplnky Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko.
V prípade vášho záujmu ma kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Ak sa Vám moje výrobky páčia podporte ma zdieľaním.Ak sa Vám moje výrobky páčia, podporte ma zdieľaním.

V každom článku a pri každom výrobku nájdete tieto ikony na sociálne siete.
 
Stačí kliknúť na ikonu Kliknite na ikonu a rozbalí sa Vám ponuka.
Môžete podporiť moju stránku na sociálnych sieťach. A odporúčiť stránku známemu pomocou e-mailu.
Ďakujem za Vašu podporu.

Darčekové predmety suveníry z pravej kože

Slovenské suveníry darčekové predmety ľudové suveníry. Darčeky pre zahraničných hostí. Darčekové fľaše na alkohol. Originálne darčeky pre mužov a ženy.

Darčekové sety darčekové sady v koženom obale. Dar...

Ploskačka sada s pohárikmi v koženom obale (darček...

Klasický staroslovenský pohárik v koženom obale. ...

Ploskačka kožená ploskačka s pohárikmi. Polskačka ...

Kožené suveníry darčekové predmety. Vyrábam z hovädzej kože hladenice alebo jelenej kože. Ktoré sú do zdobené ručným zdobením a ručným šitím s kožou.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo, remenárstvo, čalúnnictvo, zákazková výroba, ručná výroba, šitie a výroba krojov.

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku zákazková výroba. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Ručná výroba je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Ručná výroba handmade výrobkov a predaj handmade výrobkov..

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.