Kožené remene na pušku, zbraň ponuka

Kvalitné kožené remene na pušku, zbrane. Ponúkam výrobu kvalitného koženého remeňa na zbrane, pušku. Kožené poľovnícke potreby vyrábam z hovädzej hladenice. Ponúkam kožené remene na zbrane klasické, sťahovacie, gravírované, neoprénové. Ponúkam ručné zdobenie, gravírovanie, pod šitie kvalitným filcom, neoprénom a samozrejme rôznu škálu farieb.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené remene na pušku, zbraň z pravej kože.

Kožené remene na pušku, zbrane z pravej kože. Kožené remene vyrábam z hovädzej hladenice. V ponuke mám aj neoprénový remeň na pušku. Kvalitný kožený remeň na zbraň je pod šitý proti šmykovým neoprénom.

Kožené výrobky kompletná ponuka mojich výrobkov s popisom špecifikáciou a cenami pokiaľ si chcete objednať niektorý výrobok pozrite si Kožené výrobky. Výrobok má na konci nadpisu svoje jedinečné číslo, podľa ktorého si ho viete objednať telefonicky alebo emailom.

Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní samozrejme, že Vám niektorý parameter výrobku nemusí sedieť a chceli by ste ho zmeniť alebo upraviť či je to možné aké máte možnosti pri objednávaní si môžete pozrieť tu v sekcii Moja ponuka.

Upozornenie: Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní parametre výrobkov, ktoré sa dajú meniť a upravovať.
Môžete si pozrieť moje výrobky, ktoré som už vyrobil no môže sa stať, že niektoré už nie sú v ponuke, preto je dôležité konzultovať dostupnosť a možnosti zmeny parametrov výrobkov telefonicky alebo emailom.


Poľovnícke potreby moja ponuka

 • Kožené remene na pušku, zbraň vyrobené na mieru a podľa požiadaviek zákazníka.
 • Kožené opasky s poľovníckou tématikou. -  (Pozrite si moju ponuku - Opasky)
 • Kožené kabely a kapsy s poľovníckou tématikou. -  (Pozrite si moju ponuku - Kabely, kabelky a kapsy)
 • Kožené púzdra na nože. -  (Pozrite si moju ponuku - Púzdra na nože)
 • Kožené suveníry s poľovníckou tématikou.  -  (Pozrite si moju ponuku - Suveníry)
 • Kožené obojky a vodítka pre psov.  -  (Pozrite si moju ponuku - Obojky a vodítka)

Kožené remene na pušku, zbraň ponuka:

 • Druh (typ): Kožený remeň na pušku
 • Typ: Dvojprackový, Sťahovací
 • Dĺžka: S - 102 cm (výška postavy do 160cm), M - 112 cm (výška postavy do 180cm), L - 122 cm (výška postavy nad 180cm)
 • Šírka: 3 cm, 4 cm,
 • Cena: Je to ručná práca. V závislosti od spracovania a povrchovej úpravy sa odvíja aj cena.
 • Dostupnosť: Na objednávku 1 ks, vyrobím do týždňa.
 • MateriálPravý kožený remeň
 • Farba: Prírodná, Patina tehlová, Patina mahagón, Patina hnedá, Patina čierna, Olejová svetlo hnedá, Olejová tmavo hnedá, Olejová čierna,
 • Výber fariebPonúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.
 • Iniciály: Áno / Nie
 • Zdobenie: Áno / Nie
 • Zdobenie: Razením, Gravírovaním, Kombinované
 • Podšitie: Áno / Nie
 • Podšitie: Filc zelený
 • Možnosti: Rôzne farebné prevedenie. Rôzne možnosti zdobenia.
 • Handmade: Slovenský ručne robený výrobok.
 • Poznámka: Kožené poľovnícke potreby vyrábam z hovädzej hladenice. Ponúkam kožené remene na zbrane klasické, sťahovacie, gravírované. Ponúkam ručné zdobenie, gravírovanie, podšitie kvalitným filcom a samozrejme rôznu škálu farieb.

Kožené poľovnícke potreby malá ukážka

Kožené poľovnícke potreby na predaj. Poľovnícke potreby ručná výroba. Poľovnícke potreby na objednávku.

Kožené remene na pušku kompletná ponuka Kožené výrobky / Remene na pušku

Kožené remene na pušku, zbraň ukážka. Kompletná ponuka Kožené výrobky / Remene na pušku

01 Remene na pušku. Slovenské kvalitné kožené remene na pušku. Vyrábam a ponúkam výrobu kvalitného koženého remeňa na pušku, zbrane. Remeň na pušku Je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože. Podšitý kvalitným filcom alebo protišmykovým neoprénom. Remeň na pušku je možné vyzdobiť. Razením ornamentov alebo gravírovaním rôznych obrazov. Remene na pušku je možné doplniť o iniciály alebo venovanie. Motív zdobenia je možné vytvoriť podľa želania zákazníka. S použitím patinových farieb tie zdobenie zvýrazňujú. Remeň na pušku prešitý kvalitnými niťami a pekným veľkým stehom. Remeň je ukončený prackami, no tie sú prekryte čiernymi gumičkami. Aby nedošlo k poškrabaniu zbrane. Ale predovšetkým, aby nevydávali žiaden zvuk pri poľovačke. Alebo prechádzke po lese. Vzory zdobenia je možné použiť rovnaké, ako pri opaskoch. Remeň na pušku je prešívaný kvalitnou niťou a výrazným stehom. Ktorý nádherne dopĺňa zdobenie výrobku. Ponúkam remene na zbrane kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení.Vzorkovník farieb.
Remene na pušku (zbrane) kompletná ponuka kožených remeňov na pušku s popisom a cenami v záložke: Kožené výrobky / Remene na pušku
Slovenské kvalitné kožené remene na pušku. Ručne vyrábané kožené remene na pušku s dôrazom na detail. V mojej ponuke môžete nájsť výlučne ručne vyrobené kožené remene. Kožené remene na pušku z pravej kože. Remene Je možné ich vyzdobiť razením ornamentov. Alebo gravírovaním rôznych obrazov. Remene na pušku sa môžu doplniť o iniciály alebo venovanie.

V mojej ponuke nájdete aj kožené opasky s poľovníckou tematikou. Kožené kabely a kapsy s poľovníckou tematikou. Kožené suveníry s poľovníckou tematikou. Kožené puzdra na nože. Kožené obojky a vodítka pre psov.

Poľovnícke oblečenie

Poľovnícke oblečenie doplnky pre profesionálnych aj rekreačných poľovníkov. Ďalšie vybavenie pre poľovníkov. Bohatý sortiment pre dámy aj pre pánov. Poľovnícke potreby a doplnky pre poľovníkov pre dámy aj pre pánov. Kožené poľovnícke opasky. Kožené poľovnícke tašky. Darčeky pre poľovníkov. Poľovnícke obojky pre psov a poľovnícke vodítka. Puzdra na poľovnícke nože. Poľovnícke oblečenie doplnky z pravej kože nevyhnutná súčasť poľovníckeho výstroja. Kvalitné poľovnícke oblečenie doplnky na zákazku. 

Kožené poľovnícke opasky

02 Poľovnícke kožené opasky. Krásne a kvalitné poľovnícke kožené opasky. Kožené opasky slovenskej výroby na mieru. V ponuke sú poľovnícke opasky s rôznymi poľovníckymi motívmi. Kožené poľovnícke opasky sú vyrobené z kvalitnej hovädzej kože. Kvalitný poľovnícky kožený opasok s prackou. Opasok s klasickou aj ozdobnou kovovou prackou. Poľovnícka pracka na opasok. Kožené opasky s prackou s poľovníckym motívom. Pánske aj dámske kožené opasky s menom a iniciálami. Ručná výroba originálnych kožených opaskov na mieru. V ponuke sú poľovnícke opasky. Opasky s rôznymi motívmi vyrobené z kvalitnej pravej kože.
Kožené poľovnícke opasky sú vyrobené z kvalitnej hovädzej kože. Kvalitný poľovnícky kožený opasok s prackou. Opasok s klasickou aj ozdobnou kovovou prackou.

Poľovnícke tašky

03 Poľovnícke tašky brašne a kapsy najmä do prírody určené pre poľovníkov a lesníkov. Poľovnícke kvalitné tašky, poľovnícke brašne, poľovnícke kapsy. Tašky a kapsy pre každého poľovníka na aktívne poľovačky. Kožená poľovnícka taška výborný pomocník na poľovačky a do prírody. Poľovnícke tašky na rameno pánske a dámske zdobené ručne s poľovníckym motívom. Kvalitné poľovnícke tašky, brašne a kapsy pre každého poľovníka. Kvalitné poľovnícke kožené tašky, brašne cez rameno. Kožené poľovnícke tašky cez rameno zdobené s rôznym poľovníckym motívom. Poľovnícka kožená taška z pravej kože. Luxusná poľovnícka taška vyrobená z hovädzej kože. Kožená poľovnícka taška patrí medzi špičkovú poľovnícku výbavu. Poľovnícke tašky vyrábam ručne na objednávku. Poľovnícke brašne poľovnícke tašky aj iné špecifické výrobky z kože na mieru. Poľovnícke tašky na zákazku podľa požiadaviek zákazníka.
Kvalitné poľovnícke kožené tašky, brašne cez rameno. Kožené poľovnícke tašky cez rameno zdobené s rôznymi poľovníckym motívom. Poľovnícka kožená taška z pravej kože. Kompletná ponuka s popisom aj cenami v Kožené výrobky / Kožené kabelky a kabely

Darčeky pre poľovníka poľovnícke suveníry

04 Poľovnícke suveníry. Darčeky pre poľovníkov originálny darček pre poľovníka. Darčeky pre poľovníkov. Neviete aký darček pre poľovníka? Mám pre Vás originálne darčeky pre poľovníkov a horárov. Či už zháňate darček pre poľovníka na narodeniny, na meniny. ​Hľadáte darček pre poľovníkov, ktorý by bol originálny a zároveň praktický. Poľovníka je veľmi ľahké potešiť. Ponúkam Vám originálne poľovnícke darčeky. Darček pre poľovníka, ktorý je nielen pekný, ale aj praktický. Darčekové predmety darčekové sady pre poľovníka. Mám pre Vás originálne darčeky pre poľovníkov a horárov. Ponúkam vám originálne darčeky k narodeninám, meninám a sviatkom. Originálny darček k rôznym sviatkom a výročiam. Darček pre muža poľovníka, darčeky s venovaním a menom. Mali by ste darovať niečo originálne. Darčekové fľaše s venovaním sú originálne. Hodia sa narodeniny na 30 ku, 40 ku, 50 ku a iné výročia. Ponúkam Vám rôzne darčeky pre mužov aj ženy poľovnícke suveníry.
Mám pre Vás originálne darčeky pre poľovníkov a horárov poľovnícke suveníry. Či už zháňate darček pre poľovníka na narodeniny, na meniny. Hľadáte darček pre poľovníkov, ktorý by bol originálny a zároveň praktický. Kompletná ponuka s popisom aj cenami Kožené výrobky / Kožené suveníry.
 

Poľovnícke obojky pre psov a vodítka pre psov.

05 Poľovnícke obojky pre psov a poľovnícke vodítka pre psov. Kožené obojky pre psa - farbiarsky, pod šitý filcom. Obojky a vôdzky. Kvalitné obojky pre psy určené aj na vysokú zaťaž. Obojky pre psov priamo od Slovenského výrobcu. Pokiaľ hľadáte kvalitné farbiarske obojky s obratlíkom. Alebo farbiarske vodítka nie len pre poľovníckych psov, ste na správnom mieste. Ponúkam kvalitné kožené obojky, komfortné aj výcvikové obojky pre každého psa. Vysoká kvalita. Ručne vyrábané vodítka. Kvalitné kožené obojky ručne zdobené. Kvalitné kožené vodítka pre psov. Kožené vodítka pre poľovnícke psy. Vypúšťacie vodítko vyrobené z kvalitnej kože. Poľovnícke stopovacie vodítka vyrobené z kvalitnej hovädzej kože. Doplnky pre poľovníkov.
Kvalitné kožené obojky ručne zdobené. Kvalitné kožené vodítka pre psov. Kožené vodítka pre poľovnícke psy. Obojky a vodítka pre psov kompletná ponuka s popisom a cenami Kožené výrobky / Obojky a vodítka.

Puzdra na poľovnícke nože.

06 Kožené puzdra na poľovnícke nože. Puzdra na nože uľahčujú prenos noža a chránia nôž pred poškriabaním. Kožené puzdra na nože lovecké nože s pevnou čepeľou. Puzdro na poľovnícke nože umožňuje zavesenie na opasok. Puzdrá na pevné nože majú svoj význam pri uskladnení a prenášaní nožov. Puzdra zaručujú bezpečnosť. Zabezpečujú, aby sa predišlo zraneniu. Tiež chránia nôž pred poškodením. Praktické veľmi kvalitné kožené puzdra. Ponuka výroba a predaj puzdier na poľovnícke, lovecké nože a dýky. Puzdra na nože uľahčujú prenos noža a chránia nôž. Kožené puzdra na nože vyrábam ručne presne na mieru.
Puzdra na nože uľahčujú prenos noža a chránia nôž pred poškriabaním. Kožené puzdra na nože lovecké nože s pevnou čepeľou. Puzdro na poľovnícke nože umožňuje zavesenie na opasok. Puzdra na nože kompletná ponuka s popisom a cenami Kožené výrobky / Puzdra na nože
 

Kožené poľovnícke potreby, ktoré som vyrobil si môžete pozrieť s popisom a cenami v sekcii - Kožené výrobky / Kožené poľovnícke potreby


Video kožené kabelky video kožené opasky.
Kožené kabelky ručne maľované a zdobené - Rabatin Jozef | www.kozeneveci.sk Kožené opasky z pravej kože - Rabatin Jozef | www.kozeneveci.sk

Kožené výrobky výrobky z kože kožené doplnky Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko.
V prípade vášho záujmu ma kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Ak sa Vám moje výrobky páčia podporte ma zdieľaním.Ak sa Vám moje výrobky páčia, podporte ma zdieľaním.

V každom článku a pri každom výrobku nájdete tieto ikony na sociálne siete.
 
Stačí kliknúť na ikonu Kliknite na ikonu a rozbalí sa Vám ponuka.
Môžete podporiť moju stránku na sociálnych sieťach. A odporúčiť stránku známemu pomocou e-mailu.
Ďakujem za Vašu podporu.

Poľovnícke potreby Remene na zbrane Remene na pušku.

Remene na zbrane. Remene na pušku. Remene na guľovnicu. Remene na brokovnicu

Kožený remeň na zbraň je podšitý protišmykovým neo...

Remeň na zbraň (popruh) zdobený šírka 5 cm. Ponúka...

Kožený remeň na pušku 4 cm. Je podšitý veľmi kvali...

Kožený remeň na pušku široký 5 cm. Kožený remeň na...

Remeň na pušku. Remeň na guľovnicu. Remeň na pušku sťahovací. Neoprénový remeň na pušku. Remeň na brokovnicu.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo, remenárstvo, čalúnnictvo, zákazková výroba, ručná výroba, šitie a výroba krojov.

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku zákazková výroba. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Ručná výroba je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Ručná výroba handmade výrobkov a predaj handmade výrobkov..

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.