Kožený natepnik široký 383
Kožený natepnik široký natepniky. Kožený nátepník kožené nátepníky chrániče predlaktia kožená zbroj. www.kozeneveci.sk

Kožený natepnik široký 383

Kožený nátepník široký kožený chránič predlaktia kožená zbroj. Nátepník je možné doplniť aj o venovanie alebo iniciály. Zdobenie nátepníka je možné zvoliť. Kožený nátepnik (nátepniky) vyrobený z hovädzej kože. Náramok nátepník kožený chránič predlaktia je ručne zdobený. Kožený nátepník široký kožený chránič predlaktia kožená zbroj. Nátepník je možné doplniť aj o venovanie alebo iniciály. Zdobenie nátepníka je možné zvoliť. Kožený nátepník zdobenie tepanim, gravírovaním, maľovaním. Alebo kombináciou viacerých. Zapínanie nátepníka na pracky alebo šnurovanie. Pri objednávke nátepníka. Je potrebné zadať požadovanú výšku a zmerať priemer zápästia na oboch miestach. Nátepník kožený šírka nátepníka je od 12cm. Nátepník kožená zbroj chránič predlaktia. Nátepník kožený chránič predlaktia. Hrubá kožená vrstva chráni perfektne predlaktie.

Kožené nátepníky.

Kožené nátepníky na ochranu predlaktia (kožená zbroj). Kožené nátepníky sa zapínajú na remienky a pracky. Alebo sa zaväzujú na vnútornej strane šnurovaním. Nátepníky kožené určené na ochranu predlaktia. Kožený nátepník vyrobený z pravej hovädzej kože. Náramok je ručne zdobený. Je možné ho doplniť o venovanie alebo iniciály. Pri objednávke je potrebné zadať požadovanú výšku a priemer zápästia.

Kožený nátepník kožené nátepníky.

Ďaľšie informácie

Cena:
40 €
Druh (typ):
Kožený náramok
Typ:
Náramok 3 prackový
Šírka:
- Nezadané -
Dostupnosť:
Na objednávku
Materiál:
Pravá koža
Farba:
Prírodná
Výber farieb:
Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.
Zdobenie:
Áno
Zdobenie:
Razením
Počet praciek:
3 ks
Možnosti:
Rôzne farebné prevedenie., Rôzne možnosti zdobenia.
Handmade:
Slovenský ručne vyrobený výrobok.
Výrobca:
Jozef Rabatin - Nová Ľubovňa 846, Nová Ľubovňa 065 11, Slovensko, Mobil: 0907 133 346
Možnosť objednať si:
Máte možnosť objednať si tovar podľa vaších špecifikácii a Vášho výberu.
Moja ponuka:
Vyberte si z mojej ponuky
Poznámka:
Kožené výrobky, ktoré sa nedali zaradiť do hlavných kategórií nájdete tu. Vyrábam z hovädzej hladenice a štiepenky, s rôznymi variantmi zdobenia a farebných odtieňov.
(3 hlasov)

Značky Kožené výrobky nezaradené

Bavlnená taška Bavlnená zastera damske kozene naramky dekoratívne vankúše dekoračné vankúše Dosky na menu Dámske náramky Ekologicka zastera Ekologické tašky Eko taska folklorne doplnky folklorne oblečenie folklorne veci folklórny náramok goralsky kozeny naramok Handmade Handmade výrobky Handmade výrobky na predaj interiérové rolety jedálny lístok Jedálny lístok v koži jedálny lístok vzor Kollarovci Kollarovci kožený zapestnik Kollarovci náramok Kollarovci zapestnik kozene damske naramky kozene madla kozene naramky kozene naramky damske kozene naramky pre pary Kozene rucky kozene uchytky kozene uchytky na skriňu kozeny naramok kožene remene kožene zapestniky kožená zbroj Kožené kožené madlá na nábytok Kožené zapestky Kožené zápästky kožené úchytky na nábytok Kožený jedálny lístok Kožený natepnik Kožený obal Kožený obal na dokumenty A4 kožený remeň na spiežovec kožený remeň na zvonce Kožený zapestnik kožený zapestnik kollarovci kožený zapestok Kožený zápestník na ruku Kožený zápästník Kuchynska zastera Kuchynské zástery kvalitny kozeny naramok Látková taška látkové rolety látkové rolety na okna madla madla na nabytok Maľované Maľované okenne rolety Maľované rolety naramky naramky damske naramky panske naramky pre muzov naramky pre pary naramky s menom naramok natepniky natepniky kozene Nezaradené nábytkové úchytky Nákupná taška Nákupné tašky náramky na ruku náramok ako doplnok Náramok Kollarovci Náramok kožený Náramok ku kroju Náramok na ruku Náramok na spevnenie ruky nátepník Obal na jedálny lístok obliecky na vankus obliečky obliečky na vankúš 40x40 obliečky na vankúše Okenne rolety panske kozene naramky panske naramky panske naramky kozene partnerske naramky kozene Platená taška Plátené tašky Pracovný náramok pánske náramky na ruku Remene na spiežovce remene na zvonce remene na zvony remen na zvon remeń na spiežovce remeň na zvonce rolety rolety interierove rolety látkové rolety na okna rolety na okno rolety na okná vnútorné rolety proti slnku rucky na nabytok rucky na skrinky Rucne malovane obliečky Rucne malovane suveníry Rucne maľované obliecky na vankúš ručky na nábytok z kože Ručne maľovaná zastera Ručne maľované Ručne maľované rolety Ručne maľované tašky ručne vyrobené rúčky rúčky na nábytok kožené Taška maľovaná textilne rolety tieniace rolety tieniace rolety malované tienidla na okna Tienieace rolety uchytky uchytky a madla uchytky na nábytok uchytky na skrinky Vankúše Vidiecke okenne rolety vnutorne rolety zapestnik zapestniky zapetnik folklorny zatemnovacie rolety zdobeny kozeny naramok Zdobený naramok zápestnik Kollarovci Zápestnik ku kroju Zápestnik na ruku zápestník folklórny Zápästky ku kroju Zástera Zástery Zástery do kuchyne Zástery na varenie zástery pre ženy úchytka na nábytok Ľudový naramok

Kožené výrobky nezaradené

Kožené opasky ručná výroba kožené opasky z pravej kože pánske opasky do riflí pánske opasky do oblekov elegantné opasky dámske kožené opasky ľudové opasky folklórne opasky kožené opasky vyrobené na Slovensku.

Ručne maľované obliečky na vankúše. Dekoračné vank...

Remene na spiežovce výroba remeňov na spiežovce zv...

Kožený zápestník na ruku, vhodný ako doplnok k obl...

Handmade zástery na predaj. Ručne maľovaná zástera...

Kožený zápestník je vyrobený z pravej hovädzej kož...

Plátené tašky ručne maľované látkové tašky na rame...

Obal na jedálny lístok dosky na menu kožený jedáln...

Kožený nátepník široký kožený chránič predlaktia k...

Pánske kožené náramky a dámske kožené náramky vyro...

Kožené úchytky (rúčky) na nábytok. Kožené úchytky ...

Maľované okenné rolety ručne maľované rolety. Role...

Remene na zvonce výroba remeňov na zvonce. Kožený ...

Goralský kožený náramok pánsky kožený náramok dáms...

Kožené zápästky. Kožený zápästník (zápästok) na ru...

Na zákazku vytvorený kožený opasok ručne spracované kožené výrobky kožené opasky 150 cm vyberte si z mojej ponuky kožených opaskov.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo, remenárstvo, čalúnnictvo, zákazková výroba, ručná výroba, šitie a výroba krojov.

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku zákazková výroba. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Ručná výroba je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Ručná výroba handmade výrobkov a predaj handmade výrobkov..

Značky

Bačovská kapsa Belt leather calunenie kresla calunenie starého kresla calunenie stoliciek damska kabelka Darčekové predmety Darček pre muža Darčeky zo Slovenska Detská maľovaná kabelka dlhe voditka pre psov dlhe voditko pre psa Dlhý opasok doplnky ku kroju Dámska kožená kabelka Dámska kožená kabelka maľovaná Dámska maľovaná kabelka Dámsky kožený opasok Dámsky opasok Dámsky zdobený opasok Elegantný opasok Folklorna kapsa folklorne oblečenie Folklorny opasok folklórny náramok Goraľský opasok Handmade Handmade výrobky Handmade výrobky na predaj Hunting belt Jánošikov opasok kabelka Kabelka pre dámy Kabelka s ľudovým motívom kabelky Kabely, kapsy kozene naramky kozene remene na pusku kozeny naramok kozeny obojok Kožená kabela Kožená kabela ku kroju kožená kabelka Kožená kabelka maľovaná Kožená kapsa Kožená kapsa ku kroju Kožená pastierska kasa kožená taška cez plece Kožená torba kožené kabelky kožené kabelky slovenskej výroby Kožené opasky do riflí Kožené poľovnícke potreby Kožené puzdra Kožené puzdro Kožené púzdro na nôž Kožené suveníry Kožený obal na nož kožený obojok pre psa Kožený opasok Kožený opasok ku kroju Kožený opasok zdobený kožený remeň Kožený remeň na pušku Kožený trojprackový opasok Kožený zápestník na ruku Kroj Kroje Krojový opasok Kroj predaj kvalitné kožené púzdro leather belt leder gurtel Ledergürtel Liptovský kožený opasok Malá kabelka Maľovaná kabelka Maľované maľovaný opasok Mužský kroj Nezaradené Náramok ku kroju obojky obojky a vodítka pre psov obojky pre psa obojky pre psov obojok obojok a voditko pre psa obojok kožený obojok pre psa Omotávaný opasok Opasky Opasok Opasok 3 cm Opasok 4 cm Opasok chološne Opasok do nohavíc Opasok do obleku Opasok k chološniam Opasok k obleku Opasok kožený Opasok ku kroju Opasok na chološne Opasok pánsky Opasok ručne zdobený Opasok s klasickou sponou Opasok s ozdobnou sponou opasok tepaný Opasok z hovädzej kože Opasok z pravej kože Opasok čierny oprava nábytku Originálny darček Pansky kozeny opasok Pastierska kabela Pastierska kapsa Pastierská kožená kapsa Podsedaky popruh na pušku Poľovnícky opasok Poľovníctvo Praktický darček precalunenie precalunenie kresla Puzdra na nože Puzdro na nož na mieru Pánska kožená taška Pánsky opasok Pánsky zdobený opasok remene na pusku kozene remene na pušku remen na gulovnicu remen na pusku remen na zbran renovacia starych kresiel renovacia stoliciek renovácia kresla renovácia nábytku Ručne maľovaná kabelka Ručne maľované sitie krojov na mieru Slovakia folk Slovenské darčeky Slovenské kroje Slovenské suveníry Slovenské ľudové kroje stahovaci remen na pusku Suveníry Torba Trojprackový kožený opasok Trojprackový opasok voditka pre velkych psov voditko pre velkeho psa vodzka pre psa Výroba koženého púzdra na zakazku Výroba matracov na mieru Zdobená ludová kapsa Zdobený kožený opasok Zdobený krojový opasok Zdobený opasok Zákazkové čalúnnictvo zápestnik Kollarovci Čalunnictvo Nová Ľubovňa Čalúnenie na mieru Čalúnnicke prace Čalúnnictvo Stara Ľubovna Čierny čalúnenie čalúnenie nábytku čalúnnictvo Ľiptovská kožená kapsa Ľiptovský opasok Ľudová kabelka Ľudové kroje Ľudový naramok Ľudový opasok ľudová kapsa Široký opasok Šitie krojov Ženský kroj
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.