Kožené puzdrá na nože ponuka

Kožené puzdra na nože, kožené obaly, puzdra na sekeru a dýky. Ponúkam výrobu kožených puzdier na nože, aj kožený obal na sekeru a dýky. Kožené puzdra na nože vyrábam z hovädzej hladenice. Kožené puzdra na nože a dýky sú vyrábané presne na mieru. Puzdra sú vytvarované podľa noža dýky a rukoväte. Ponúkam aj ručné zdobenie puzdier na nože. Samozrejme rôznu farebnú škálu puzdier na nože.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Puzdra na nože

Výroba koženého puzdra na nože. Kožené puzdra na nože vyrábam z hovädzej hladenice. Kožené puzdra na dýky. Kožené puzdra na nože sú vyrábané presne na mieru. Puzdra sú vytvarované podľa noža a rukoväte. Slovenské puzdra na nože z pravej kože.
 
Kožené výrobky kompletná ponuka mojich výrobkov s popisom špecifikáciou a cenami pokiaľ si chcete objednať niektorý výrobok pozrite si Kožené výrobky. Výrobok má na konci nadpisu svoje jedinečné číslo, podľa ktorého si ho viete objednať telefonicky alebo emailom.
Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní samozrejme, že Vám niektorý parameter výrobku nemusí sedieť a chceli by ste ho zmeniť alebo upraviť či je to možné aké máte možnosti pri objednávaní si môžete pozrieť tu v sekcii Moja ponuka.
Upozornenie: Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní parametre výrobkov, ktoré sa dajú meniť a upravovať.
Môžete si pozrieť moje výrobky, ktoré som už vyrobil no môže sa stať, že niektoré už nie sú v ponuke, preto je dôležité konzultovať dostupnosť a možnosti zmeny parametrov výrobkov telefonicky alebo emailom.

Výroba kožených puzdier na nože. Kožené puzdra na nože z hovädzej kože. Kožené puzdra na nože na mieru. Puzdra sú vytvarované podľa noža a rukoväte. Puzdra na nože vyrobené na Slovensku z pravej kože.

Kožené puzdra na nože moja ponuka:

 • Kožené puzdra na nože.
 • Kožené puzdra na dýky.
 • Kožený obal na sekeru.
 • Výroba púzdra na nože.
 • Výroba puzdra na dýky.
 • Výroba obalu na sekeru.
 • Výrobu na mieru.
 • Ručné zdobenie
 • Vytvarovanie puzdra podľa noža a rukoväte.
 • Výber farieb - Vzorkovník farieb

Kožené puzdra na nože možnosti:

 • Druh (typ): Kožené púzdro na nôž. 
 • TypRučne vyrobene puzdro na nôž.
 • Dĺžka: Dĺžka puzdra podľa zadania.
 • Šírka: Šírka puzdra podľa zadania.
 • Cena: Cena púzdra je od veľkosti a spracovania. Je to ručná práca. V závislosti od spracovania a povrchovej úpravy sa odvíja aj cena puzdra.
 • Dostupnosť: Kožené puzdro na nôž na objednávku. Na zákazku 1 ks, vyrobím do týždňa.
 • MateriálVýroba puzdra na nôž kožené puzdro na nôž.
 • Farba: Prírodná farba kože, patinová farba tehlová, mahagón, hnedá, čierna, Olejová farba svetlo hnedá, tmavo hnedá, čierna.
 • Výber farieb: Kožené puzdro na nôž v rôznom farebnom prevedení  Vzorkovník farieb.
 • Zdobenie: Áno / Nie  - Kožené puzdro na nôž ručne zdobené.
 • Iniciály: Áno / Nie - Kožené puzdro na nôž s iniciálami.
 • Šitie: Áno / Nie  - Kožené puzdro na nôž site strojové alebo ručne.
 • Možnosti: Kožené puzdro na nôž rôzne farebné prevedenie. Rôzne možnosti zdobenia.
 • Handmade: Kožené puzdro na nôž Slovenský ručne robený výrobok.
 • Poznámka: Kožené puzdra na nože vyrábam z hovädzej hladenice. Kožené puzdra na nože sú vyrábané presne na mieru. Puzdra sú vytvarované podľa noža a rukoväťe. Ponúkam aj ručné zdobenie puzdier a samozrejme rôznu farebnú škálu.

Kožené puzdrá na nože malá ukážka kompletná ponuka - Kožené výrobky / Puzdra na nože

Kožené puzdrá na nože malá ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky / Puzdra na nože

01 Kožené puzdro na nôž je vyrobené z hovädzej kože. Je šité strojovo, alebo ručne v závislosti od hrúbky materiálu a požiadaviek zákazníka. Puzdro môže byť doplnené o ručné zdobenie, alebo iniciály. Vyrábam ich presne na mieru podľa noža a rukoväte. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kompletnú ponuku kožených púzdier na nože s popisom a cenami si môžete pozrieť v záložke: Kožené výrobky / Kožené púzdra na nože

Kožené puzdrá na sekeru - (malá ukážka - kompletnú ponuku si môžete pozrieť v záložke - Kožené výrobky)

02 Kožený obal, puzdro na sekeru vyrobený z pravej hovädzej kože. Obal je ručne šitý a jednoducho odnímateľný. Drží veľmi dobre. Na želanie je možné porisko potiahnuť kožou, pre lepšiu ochranu poriska. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kompletnú ponuku kožených púzdier  s popisom a cenami si môžete pozrieť v záložke: Kožené výrobky / Kožené púzdra na nože

Kožené puzdrá na nože a sekeru slovenskej výroby. Ručne vyrábané kožené puzdrá s dôrazom na detail. V mojej ponuke môžete nájsť výlučne ručne vyrábané kožené puzdrá na nože z pravej kože. V ponuke mám puzdrá rôznych veľkostí, farieb a zdobenia. Máte dýku alebo nôž a potrebujete vyrobiť puzdro? Neváhajte mi napísať a dajte si vyrobiť puzdro na mieru. Slovenské výrobky z pravej kože.

Kožené puzdrá na nože, ktoré som vyrobil si môžete pozrieť s popisom a cenami v sekcii - Kožené výrobky / Kožené púzdra na nože


Video kožené kabelky video kožené opasky.
Kožené kabelky ručne maľované a zdobené - Rabatin Jozef | www.kozeneveci.sk Kožené opasky z pravej kože - Rabatin Jozef | www.kozeneveci.sk

Kožené výrobky výrobky z kože kožené doplnky Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko.
V prípade vášho záujmu ma kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Ak sa Vám moje výrobky páčia podporte ma zdieľaním.Ak sa Vám moje výrobky páčia, podporte ma zdieľaním.

V každom článku a pri každom výrobku nájdete tieto ikony na sociálne siete.
 
Stačí kliknúť na ikonu Kliknite na ikonu a rozbalí sa Vám ponuka.
Môžete podporiť moju stránku na sociálnych sieťach. A odporúčiť stránku známemu pomocou e-mailu.
Ďakujem za Vašu podporu.

Kožené puzdra na nože

Kožené puzdra na mieru. Kožené puzdra, puzdra na nože, puzdro na sekeru ručne vyrobené na mieru.

Puzdro na sekeru vyrobené z pravej hovädzej kože. ...

 Klasické kožené puzdro pre nôž. Je vyrobené...

Kožené púzdro na nož je vyrobené z hov. kože. J...

Kožené púzdro na nož je vyrobené z hov. kože. Je ...

Kožené púzdro na nož s posuvkou, je vyrobené z h...

Na zákazku vytvorené kožené puzdra na nože a puzdro na sekeru. Sú vyrábané presne na mieru a sú vytvarované podľa noža a rukoväte.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo, remenárstvo, čalúnnictvo, zákazková výroba, ručná výroba, šitie a výroba krojov.

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku zákazková výroba. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Ručná výroba je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Ručná výroba handmade výrobkov a predaj handmade výrobkov..

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.