Kožené doplnky

Kožené doplnky ručná výroba z kože výroba kožených doplnkov. Panské a dámske kožené doplnky z pravej kože. Robím prevažne zákazkovú výrobu vyrábam kožené doplnky na mieru a zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Je to ručná práca, preto každý jeden kus je originál a nesie v sebe pečať jedinečnosti a má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Pri práci používam kože hovädzie, bravčové, jelenie a kožušiny.  

Kožené výrobky pozrite si moje výrobky v kategóriách s popisom a cenami môžete si vybrať a objednať.

Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené výrobky na mieru

Kožené výrobky na mieru.Všetky výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky sú vyrábané na mieru na zákazku a želanie zákazníka. Každý vyrobený kus je svojím spôsobom originál a má svoje čaro ručnej práce. Pri práci používam prevažne hovädziu kožu. V závislosti od jej spracovania a povrchovej úpravy sa odvíja aj jej použitie a taktiež cena.

Kožené opasky ponuka

Kožené opasky pánske a dámske opasky z pravej kože. Kožené opasky vyrábam prevažne z hovädzej hladenice a štiepenky. Opasky vyrobené na Slovensku v rôznom farebnom prevedení. Kožené opasky s rôznymi variantmi ručného zdobenia. Opasky je možné doplniť o iniciály meno alebo iné názvy. Možnosť výmeny pracky na opasku podľa ponuky. Opasky z rozdielnou šírkou a dĺžkou podľa požiadaviek zákazníka. Kožené opasky ručná výroba. Dámske kožené opasky. Pánske kožené opasky. Kožené opasky z pravej kože. Pánske opasky do riflí. Dámske opasky do riflí. Pánske opasky do oblekov. Pánske elegantné opasky. Kožené opasky dámske. Ľudové opasky folklórne opasky. Opasky ručne vyrobené na Slovensku. Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené kabelky kabely kapsy ponuka

Kvalitné kožené kabelky z pravej kože. Kožené kabelky dámske kožené kabelky ručne maľované a zdobené kabelky. Kožené tašky pánske tašky kabely kožené kapsy. Pánske kožené tašky cez plece. Tašky pre mužov klasické, poľovnícke a ľudové z pravej kože. Kožené kabelky kožené tašky kabely kapsy vyrábam ručne z pravej hovädzej kože. Ponúkam ručné zdobenie a gravírovanie ručné šitie alebo strojové. Ponúkam rôznu farebnú škálu kožených výrobkov a doplnkov. Kožené výrobky na mieru vyrobené ručne z pravej kože na zákazku.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené remene na pušku, zbraň ponuka

Kvalitné kožené remene na pušku, zbrane. Ponúkam výrobu kvalitného koženého remeňa na zbrane, pušku. Kožené poľovnícke potreby vyrábam z hovädzej hladenice. Ponúkam kožené remene na zbrane klasické, sťahovacie, gravírované, neoprénové. Ponúkam ručné zdobenie, gravírovanie, pod šitie kvalitným filcom, neoprénom a samozrejme rôznu škálu farieb.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené potreby pre hudobníkov ponuka

Kvalitné a pohodlné kožené remene na akordeón, heligónku, gitaru a iné hudobné nástroje. Kožené potreby pre hudobníkov vyrábam prevažne zo štiepenky, alebo z hovädzej hladenice. Ponúkam na-šitie ľudovej stuhy (alpský alebo slovenský vzor). Ponúkam ručné zdobenie, pod šitie originálnym zamatom, vystuženie kvalitnou penou, kvalitné strojové šitie hrubou niťou vo farbe zamatu, alebo podľa vlastného výberu.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené puzdrá na nože ponuka

Kožené puzdra na nože, kožené obaly, puzdra na sekeru a dýky. Ponúkam výrobu kožených puzdier na nože, aj kožený obal na sekeru a dýky. Kožené puzdra na nože vyrábam z hovädzej hladenice. Kožené puzdra na nože a dýky sú vyrábané presne na mieru. Puzdra sú vytvarované podľa noža dýky a rukoväte. Ponúkam aj ručné zdobenie puzdier na nože. Samozrejme rôznu farebnú škálu puzdier na nože.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené obojky a vodítka pre psov

Kožené obojky a vodítka pre psov. Kožené obojky pre psov. Kožené vodítka pre psov. Kožené obojky a vodítka pre psov vyrábam z hovädzej kože. Ponúkam kvalitné obojky farbiarsky, sťahovací, klasický. Obojky pre veľkých psov. Vyrábam kožené vodítka pre psov výcvikové, vypúšťacie, prepínacie, predvádzacie. Farbiarsky remeň (farbiarska šnúra). Obojky a vodítka vyrábam ručne na mieru. Obojky pre psov s menom a číslom. Obojky pre psov je možné do zdobiť. O iniciály, meno, číslo a iné názvy či pomenovania. Ponúkam ručné zdobenie obojkov a pod šitie obojkov kvalitným filcom.
Moja ponuka pozrite aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené suveníry ponuka

Slovenské suveníry s ľudovou tematikou ručne vyrobené. Darčekové predmety pre mužov s menom. Darčekové sady v koženom obale. Originálne darčeky zo Slovenska. Suveníry originálne darčeky zo Slovenska. Suveníry môžu byť zdobené ručne, tepaním do kože alebo gravírovaním. Slovenské suveníry vyrobené ručne zdobené maľovaním ľudových motívov. Alebo kombináciou viacerých techník. Kožené suveníry darčekové predmety pre mužov ručne vyrábam z hovädzej kože. Darčekové sady pre mužov z pravej hovädzej kože alebo jelenej kože. Originálne darčeky zo Slovenska do zdobené ručným šitím s kožou. Slovenské darčeky pre zahraničných hostí na zákazku.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Čalúnenie na mieru ponuka

Ponúkam čalúnnické služby. Čalúnenie vchodových dverí, čalúnenie postelí a čiel postelí. Čalúnenie a prečalúnenie starožitností. Čalúnenie a prečalúnenie kancelárskych stoličiek. Robím prevažne opravy starších výrobkov, sedadiel, lavíc a pod. Z priestorových dôvodov prevažne menšie. Ponúkam výber materiálov priamo od dodávateľskej firmy.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené výrobky nezaradené ponuka

Nábytkové úchytky kožené úchytky kožené rúčky na nábytok. Kožené remene na zvonce remene na spiežovce. Kožený zápästník, kožený náramok kožený nátepník na ruku, kožené náramky podľa požiadaviek zákazníka. Vyrábam z hovädzej hladenice a štiepenky, s rôznymi variantmi zdobenia a farebných odtieňov. Kožené výrobky, ktoré sa nedali zaradiť do hlavných kategórií nájdete tu.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Ak sa Vám moje výrobky páčia podporte ma zdieľaním.Ak sa Vám moje výrobky páčia, podporte ma zdieľaním.

V každom článku a pri každom výrobku nájdete tieto ikony na sociálne siete.
 
Stačí kliknúť na ikonu Kliknite na ikonu a rozbalí sa Vám ponuka.
Môžete podporiť moju stránku na sociálnych sieťach. A odporúčiť stránku známemu pomocou e-mailu.
Ďakujem za Vašu podporu.

Kožené doplnky

Kožené doplnky. Kožené kabely. Kožené kapsy. Kožené náramky. Kožené zápestky. Kožené opasky. Ľudové opasky. Pánske kožené opasky kožené opasky dámske. Kožené kabelky slovenskej výroby.

Maľované okenné rolety ručne maľované rolety. Role...

Goralský kožený náramok pánsky kožený náramok dáms...

Kožený remeň na pušku široký 5 cm. Kožený remeň na...

Kožená pastierska kapsa. Kožená ľudová kapsa na pl...

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opa...

Prečalúnenie taburetky čalúnenie taburetky. Kožené...

Ľudový opasok trojprackový kožený opasok ku kroju...

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným m...

Pracovný opasok na náradie. Kožená kapsa na aku vŕ...

Kuchynské stoličky jedálenské stoličky. Čalúnenie ...

Starožitný nábytok. Čalúnenie starožitnosti. Čalún...

Pánska kožená taška na doklady pánska kabela na do...

Zbojnícky opasok kožený. Trojprackový kožený ľudov...

Kožený obojok pre psa. Poľovnícky obojok pre psa. ...

Podsedáky výroba podsedákov. Čalúnenie a prečalune...

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom poľov...

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opa...

Kožené vodítko pre psa. Vypúšťacie vodítko z guľat...

Kožený opasok 3cm s ručne zdobeným motívom. ...

Poľovnícka kožená kebela pre pánov, ale aj pre dám...

Kožená ľudová kabela kapsa je vyrobená z pravej ho...

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom poľ...

Vankúše. Výroba voľných vankúšov, matracov na mier...

Kožený opasok 3cm s ručne zdobeným motívom. ...

Kožená ľudová kapsa kebela je vyrobená z pravej ho...

Kostol. Čalúnnické práce v kostole čalúnenie na mi...

Klasický staroslovenský pohárik v koženom obale. ...

Kožený zápestník na ruku, vhodný ako doplnok k obl...

Kožený opasok ku kroju. Trojprackový kožený opasok...

Kožené púzdro na nož je vyrobené z hov. kože. Je ...

Trojprackový kožený opasok ľudový opasok ku kroju...

Kožená kabelka ručne maľovaná dámska kabelka. Modr...

Kabelky a tašky. Pánske kabely dámske kabely. Pánske tašky cez rameno. Kabelky cez rameno. Kožené kapsy ľudové kapsy.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo, remenárstvo, čalúnnictvo, zákazková výroba, ručná výroba, šitie a výroba krojov.

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku zákazková výroba. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Ručná výroba je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Ručná výroba handmade výrobkov a predaj handmade výrobkov..

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.