Kožené výrobky nezaradené ponuka

Nábytkové úchytky kožené úchytky kožené rúčky na nábytok. Kožené remene na zvonce remene na spiežovce. Kožený zápästník, kožený náramok kožený nátepník na ruku, kožené náramky podľa požiadaviek zákazníka. Vyrábam z hovädzej hladenice a štiepenky, s rôznymi variantmi zdobenia a farebných odtieňov. Kožené výrobky, ktoré sa nedali zaradiť do hlavných kategórií nájdete tu.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené výrobky nezaradené

Kožené výrobky kompletná ponuka mojich výrobkov s popisom špecifikáciou a cenami pokiaľ si chcete objednať niektorý výrobok pozrite si Kožené výrobky, kde sú výrobky, ktoré som vyrobil s technickými parametrami a popisom výrobku, ktorý má na konci nadpisu svoje jedinečné číslo, podľa ktorého si ho viete objednať telefonicky alebo emailom.

Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní samozrejme, že Vám niektorý parameter výrobku nemusí sedieť a chceli by ste ho zmeniť alebo upraviť či je to možné, alebo aké máte možnosti si môžete pozrieť tu v sekcii Moja ponuka, kde sú opísané možnosti zmeny a úpravy pri jednotlivých kategóriách.

Upozornenie: Moja ponuka zmeny parametrov výrobkov môžete si pozrieť jednotlivé parametre výrobkov, ktoré sa dajú meniť a upravovať.
Môžete si pozrieť moje výrobky, ktoré som už vyrobil no môže sa stať, že niektoré už nie sú v ponuke, preto je dôležité konzultovať dostupnosť a možnosti zmeny parametrov výrobkov telefonicky alebo emailom.


Kožené výrobky nezaradené ponúkam:

 • Kožené náramky
 • Kožené nátepniky.
 • Kožené zápästky ručne zdobené vo folklórnom štýle.
 • Kožené remene na zvonce remene na spiežovce.
 • Nábytkové úchytky kožené úchytky kožené rúčky na nábytok.
 • Výroba na mieru
 • Ručné zdobenie
 • Rôzne varianty zdobenia
 • Gravírovanie
 • Podšitie kvalitným filcom
 • Výber farieb - Vzorkovník farieb

Vyberte si z možnosti kožený náramok:

 • Druh (typ): Kožený náramok
 • Typ: Náramok 1 prackový, Náramok 2 prackový, Náramok 3 prackový
 • Šírka: 4 cm, 5 cm, 6 cm, 7 cm, 8 cm
 • Cena: Je to ručná práca. V závislosti od spracovania a povrchovej úpravy sa odvíja aj cena.
 • Dostupnosť: Na objednávku 1 ks, vyrobím do týždňa.
 • MateriálKožený náramok
 • Farba: Prírodná, Patina tehlová, Patina mahagón, Patina hnedá, Patina čierna, Olejová svetlo hnedá, Olejová tmavo hnedá, Olejová čierna,
 • Výber fariebPonúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.
 • Zdobenie: Áno / Nie
 • Zdobenie: Razením, Gravírovanie, Stuhou
 • Počet praciek: 1 ks, 2 ks, 3 ks
 • Možnosti: Rôzne farebné prevedenie. Rôzne možnosti zdobenia.
 • Handmade: Slovenský ručne robený výrobok.
 • Poznámka: Kožené výrobky, ktoré sa nedali zaradiť do hlavných kategórií nájdete tu. Vyrábam z hovädzej hladenice a štiepenky, s rôznymi variantmi zdobenia a farebných odtieňov.

Kožené výrobky nezaradené ukážka kompletná ponuka v Kožené výrobky / Kožené výrobky nezaradené

Kožené zápästky kožené náramky kožené nátepníky malá ukážka  kompletná ponuka v Kožené výrobky

01 Kožené zápästky kožené náramky kožené nátepníky vyrábam a ponúkam ručne zdobené kožené zápästky, zápästníky kožené náramky nátepníky kožené ručne zdobené tepaním a niklovými, alebo mosadznými ozdobami. Je vhodný ako doplnok k oblečeniu, ale taktiež aj ako funkčný pomocník pri namáhavej práci. Je možné ho podšiť kožou a doplniť o zdobenie alebo venovanie. Šírku ako aj výšku náramku je možné upraviť.

Kožené zápästky kožené náramky nátepníky kožené s popisom aj s cenami v Kožené výrobky / Kožené výrobky nezaradené

Kožené remene na zvonce remene na spiežovce malá ukážka kompletná ponuka v Kožené výrobky

02 Kožené remene na zvonce remene na spiežovceVyrábam a ponúkam kožené remene na zvonce a spiežovce. Kožený remeň na zvonce a spiežovce je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože. Je možné ho vyzdobiť tepaním, mosadznými či niklovými ozdobami a stuhou. Taktiež je možné ich vyrobiť aj bez zdobenia.

Remene na zvonce kožené s popisom aj s cenami v Kožené výrobky / Kožené výrobky nezaradené

Nábytkové úchytky

Kožené rúčky úchytky na nábytok malá ukážka kompletná ponuka v Kožené výrobky

03 Nábytkové úchytky kožené úchytky kožené rúčky na nábytok. Vyrábam a ponúkam kožené rúčky (úchytky) na nábytok podľa požiadaviek zákazníka. Nábytkové úchytky sú vyrobené z pravej hovädzej kože, čo vám zaručí vysokú pevnosť a odolnosť. Je možné ich povrchovo upraviť farbením, prešívaním farebnými niťami a taktiež je možné ich vyzdobiť tepaním do kože, čo im dodáva jedinečnosť a pečať ručnej práce. Úchytky oživujú nielen dizajn dvierok a zásuviek, ale predovšetkým vyzdvihujú celkový vzhľad interiéru. Úchytky sú drobný detail, ktorý zvýrazní štýl alebo umožní rýchlu a finančne nenáročnú premenu v kuchyni, kúpeľni, spálni či predsieni. Oživte svoj nábytok štýlovými úchytkami. V ponuke mám aj kožený jedálny lístok. Ručne zdobený a strojovo prešívaný.

Nábytkové úchytky kompletnú ponuku výrobkov s popisom aj s cenami v Kožené výrobky / Kožené výrobky nezaradené

Kožené opasky slovenskej výroby. Ručne vyrábané kožené opasky s dôrazom na detail. V mojej ponuke môžete nájsť výlučne ručne vyrábané kožené opasky z pravej kože. V ponuke mám opasky rôznych veľkostí, farieb a zdobenia. Pokiaľ chcete opasok, ktorý vám vydrží aj niekoľko desiatok rokov, stavte na kožené opasky

Kožené výrobky nezaradené, ktoré som vyrobil si môžete pozrieť s popisom a cenami v sekcii Kožené výrobky / Kožené výrobky nezaradené


Kožené výrobky výrobky z kože kožené doplnky Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko.
V prípade vášho záujmu ma kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Kožené výrobky nezaradené

Kožené opasky ručná výroba kožené opasky z pravej kože pánske opasky do riflí pánske opasky do oblekov elegantné opasky dámske kožené opasky ľudové opasky folklórne opasky kožené opasky vyrobené na Slovensku.

Kožený zápestník na ruku, vhodný ako doplnok k obl...

Handmade zástery na predaj. Ručne maľovaná zástera...

Kožený zápestník, je vyrobený z pravej hov. kože. ...

Pánske kožené náramky a dámske kožené náramky vyro...

Maľované okenné rolety ručne maľované rolety. Role...

Kožené zápästky. Kožený zápästník (zápästok) na ru...

Kožený obal na jedálny lístok dosky na menu kožený...

Goralský kožený náramok pánsky kožený náramok dáms...

Kožené úchytky (rúčky) na nábytok. Kožené úchytky ...

Kožený nátepník široký kožený chránič predlaktia k...

Remene na zvonce výroba remeňov na zvonce. Kožený ...

Remene na spiežovce výroba remeňov na spiežovce zv...

Ručne maľované obliečky na vankúše. Dekoračné vank...

Plátené tašky ručne maľované látkové tašky na rame...

Na zákazku vytvorený kožený opasok ručne spracované kožené výrobky kožené opasky 150 cm vyberte si z mojej ponuky kožených opaskov.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo - Remenárstvo - Čalúnnictvo - Zákazková výroba

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Predaj handmade výrobkov..

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.