Slovenské ľudové kroje
Slovenské ľudové kroje ľudové oblečenie www.kozeneveci.sk

Slovenské ľudové kroje

Slovenské ľudové kroje výroba krojov šitie krojov na mieru. Slovenské ľudové kroje výroba krojov na zákazku. Ľudové kroje na Slovensku ľudový odev na Slovensku. Ľudové kroje na Slovensku boli tradičným ľudovým odevom. Ľudové oblečenie výroba krojov a predaj krojov a krojových doplnkov. Ľudové kroje ženský kroj mužský kroj detské kroje výroba krojov a časti kroja. Slovenské ľudové kroje rozlišujeme podľa krajov regiónov. Ľudové kroje sú neodlučiteľnou súčasťou našej kultúry. Typické slovenské kroje. Pre každý región Slovenska je typický iný ľudový kroj ľudové oblečenie. Ľudové oblečenie Slovenský kroj sa líši podľa krajov a množstva dekoratívnych prvkov. Nosenie ľudových krojov bolo úzko späté so spoločenskými udalosťami. Kroje sa rozdeľovali na rôzne spoločenské príležitosti. Slovenské kroje podľa príležitosti, na ktoré sa používali. Kroj pracovný a kroj sviatočný ženský kroj a mužský kroj. Slovenské kroje sa delili aj podľa názvov. Detviansky kroj, goralský kroj, šarišský kroj, liptovský kroj a pod. Šitie krojov výroba krojov krojových súčastí. Zákazkové šitie krojov výroba ľudových odevov. Výroba a predaj krojových doplnkov a krojových častí. Vyrábame slovenské kroje a tradičný ľudový odev. Časti kroja a kroje z akéhokoľvek slovenského regiónu. Ľudové oblečenie ľanové a bavlnené vyšívané košele a folklórne odevy a časti kroja. Sukne zástery čepce blúzky oplecká šatky a lajblíky. Zákazkové krajčírstvo.

Slovenské ľudové kroje výroba krojov šitie krojov na mieru.

Slovenské ľudové kroje. Ľudové kroje na Slovensku ľudové oblečenie.

Ľudové kroje na Slovensku. Kroj bol v minulosti tradičným odevom. Ľudovým oblečením slovenského ľudu, žijúceho na dedinách. Rozmanitosť farebnosť či zložitosť krojov folklórneho oblečenia sa líši. Odlišuje sa zdobením krojových súčastí. Naprieč celým Slovenskom. Slovenské kroje podľa krajov, čo dedina to iný kroj. Slovenské kroje rozlišujeme obecné na západoslovenské, stredoslovenské a východoslovenské. Kroje ďalej delíme podľa krajov a regiónov. Kroje niesli jeho niektoré zhodné prvky. Klimatické podmienky či geografické prostredie ovplyvňovali bohatosť zdobenia krojov. Taktiež použitie rozdielnych druhov alebo kvality materiálov.

Kroje na Slovensku sa vyvíjali. Vplyvom ľudového remesla sa kroj ľudový odev zdokonaľoval a obohacoval. Na kroji pribúdali výšivky zdobenie rôznymi korálikmi, čipkami, krajkami a inými druhmi ozdôb. Nosenie krojov bolo úzko späté so spoločenskými udalosťami. Kroj sviatočný sa využíva na svadby, sviatky, náboženské obrady a podobné príležitosti. Na bežné nosenie slúžil kroj pracovný. V súčasnej dobe sa zachoval najmä kroj sviatočný. Vďaka jeho prezentovaniu na rodinných udalostiach. Kroje sa používajú napríklad na začepčenie nevesty, ale aj na rôznych slávnostiach. Kroje sa používajú na folklórnych festivaloch a dnes už aj krojovaných plesoch či zábavách. Zachovávaniu krojov dnes vďačíme hlavne nadšencom folklóru a zberateľom. Ktorí kroje starostlivo zháňajú, opravujú alebo dokonca vyrábajú nové duplikáty.

Slovenské kroje ľudové oblečenie Slovenské ľudové kroje

Slovenské ľudové kroje výroba a šitie krojov na mieru a predaj. Výroba krojov na objednávku doplnky ku krojom na mieru. Slovenské kroje vyšívané košele folklórne odevy. Ľudové odevy ľudové kroje na objednávku.

Ľudové kroje ľudový kroj ľudové oblečenie

Slovenský ľudový kroj na fotografii - sviatočný kroj z Lučivnej.

Slovenské ľudové kroje výroba krojov šitie krojov na mieru.

Zákazkové krajčírstvo. Ponúkam výrobu krojov šitie ľudových krojov na mieru. Zákazkové šitie krojov a ľudových odevov, výroba a predaj krojových doplnkov. Mužské kroje ženské kroje na mieru. Pozrite si moju ponuku.
     V prípade Vášho záujmu ma kontaktujte.

Krajčírstvo zákazkové krajčírstvo Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa.

Krajčírstvo BODKA Zákazkové krajčírstvo Terézia Zimová Krajčírstvo BODKA Zákazkové krajčírstvo Terézia Zimová

Krajčírstvo BODKA zákazkové krajčírstvo Terézia Zimová

Krajčírstvo BODKA Terézia Zimová Nová Ľubovňa 511, 065 11 okres Stará Ľubovňa. Zákazkové krajčírstvo zákazkové šitie krojov a ľudových odevov. Výroba krojov a predaj krojových doplnkov. Zákazkové krajčírstvo, dobové kostýmy, kroje, opravy odevov, módne doplnky, bytové doplnky, vyšívanie košieľok do krstu, oživenie nosených odevov malým strojovým šitím ozdoby.
Telefón: +421 903 442 253,     e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ,      facebook:  www.facebook.com

Nová ponuka vyšívanie krstných košieľok. Vreckovky pre starostov na svadbu. 
Nová ponuka vyšívanie krstných košieľok Vreckovky pre starostov na svadbu  
Originálnym darčekom - vyšívanou taškou, kabelkou, vakom, môžete potešiť známych širokej vekovej kategórie.

Galéria obrázkov

(89 hlasov)

Ak sa Vám moje výrobky páčia podporte ma zdieľaním.Ak sa Vám moje výrobky páčia, podporte ma zdieľaním.

V každom článku a pri každom výrobku nájdete tieto ikony na sociálne siete.
 
Stačí kliknúť na ikonu Kliknite na ikonu a rozbalí sa Vám ponuka.
Môžete podporiť moju stránku na sociálnych sieťach. A odporúčiť stránku známemu pomocou e-mailu.
Ďakujem za Vašu podporu.

SLOVENSKÉ ĽUDOVÉ KROJE VÝROBA KROJOV ŠITIE KROJOV NA MIERU.

Ponúkam výrobu krojov šitie ľudových krojov na mieru. Zákazkové šitie krojov a ľudových odevov, výroba a predaj krojových doplnkov.

Ručne vyšívané pánske košele mužský kroj. Slovensk...

Slovenské ľudové kroje výroba krojov šitie krojov ...

Ručne vyšívaná košeľa dámska ženský kroj. Slovensk...

Ľudový kroj Slovenský kroj výroba a šitie krojov n...

Ženské kroje Slovenské ľudové kroje výroba a šitie...

Pánske krojové nohavice chološne. Súkenné nohavice...

Ľanová košeľa krojová. Pánska ľanová košeľa so stu...

Ženský kroj ľudový kroj. Ženský ľudový kroj. Žensk...

Mužský kroj Slovenský ľudový kroj výroba a šitie k...

Slovenské kroje ľudové kroje folklórne košele mužský kroj vyšívané košele ženský kroj šitie krojov kroje na objednávku.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo, remenárstvo, čalúnnictvo, zákazková výroba, ručná výroba, šitie a výroba krojov.

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku zákazková výroba. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Ručná výroba je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Ručná výroba handmade výrobkov a predaj handmade výrobkov..

Značky

Bačovská kapsa Belt leather calunenie kresla calunenie stoliciek damska kabelka Darcekove sety v koži Darčekove zostavy na želanie Darčekové predmety Darček pre muža Darčeky zo Slovenska Detská maľovaná kabelka Dlhý opasok doplnky ku kroju Dračekové suveníry v koži Dámska kožená kabelka Dámska kožená kabelka maľovaná Dámska maľovaná kabelka Dámsky kožený opasok Dámsky opasok Dámsky zdobený opasok Elegantný opasok Farbiarsky obojok Folklorna kapsa folklorne oblečenie Folklorny opasok folklórny náramok Goraľský opasok Handmade Handmade výrobky Handmade výrobky na predaj Hunting belt Jagd Gurtel Jánošikov opasok kabelka Kabelka ku kroju Kabelka pre dámy Kabelka s ľudovým motívom kabelky Kabely, kapsy kozene remene na pusku kozeny obojok Kožená kabela Kožená kabela ku kroju kožená kabelka Kožená kabelka maľovaná Kožená kapsa Kožená kapsa ku kroju Kožená pastierska kasa kožená taška cez plece Kožená torba kožené kabelky kožené kabelky slovenskej výroby kožené náramky Kožené opasky do riflí Kožené poľovnícke potreby Kožené puzdra Kožené puzdro Kožené púzdro na nôž Kožené suveníry kožený náramok Kožený obal na nož kožený obojok pre psa Kožený opasok Kožený opasok ku kroju Kožený opasok zdobený Kožený remeň na pušku kožený remeň na zvonce Kožený trojprackový opasok Kožený zápestník na ruku Kroj Kroje Krojový opasok Kroj predaj kvalitné kožené púzdro leather belt leder gurtel Ledergürtel Liptovský kožený opasok Maľované maľovaný opasok Mužský kroj Nezaradené Náramok ku kroju obojky obojky a vodítka pre psov obojky pre psa obojky pre psov obojok obojok a voditko pre psa obojok pre psa Omotávaný opasok Opasky Opasok Opasok 3 cm Opasok 4 cm Opasok chološne Opasok do nohavíc Opasok do obleku Opasok k chološniam Opasok k obleku Opasok kožený Opasok ku kroju Opasok na chološne Opasok ručne zdobený Opasok s klasickou sponou Opasok s ozdobnou sponou opasok tepaný Opasok z hovädzej kože Opasok z pravej kože Opasok čierny oprava nábytku Originálny darček Pansky kozeny opasok Pastierska kabela Pastierska kapsa Pastierská kožená kapsa Ploskačky Ploskačky na alkohol Podsedaky popruh na pušku Poľovnícky obojok Poľovníctvo Pracovný náramok Praktický darček precalunenie precalunenie kresla Prečalunenie čela postele Puzdra na nože Puzdro na nož na mieru Pánska kožená taška Pánsky opasok Pánsky zdobený opasok Púzdro na nož remene na pusku kozene remene na pušku remen na gulovnicu remen na pusku remen na zbran renovacia starych kresiel renovacia stoliciek renovácia kresla renovácia nábytku Ručne maľovaná kabelka Ručne maľované sitie krojov na mieru Slovakia folk Slovenské darčeky Slovenské kroje Slovenské suveníry Slovenské ľudové kroje stahovaci remen na pusku Suveníry Torba Trojprackový kožený opasok Trojprackový opasok Vankúše Výroba koženého púzdra na zakazku Zdobená ludová kapsa Zdobený kožený opasok Zdobený krojový opasok Zdobený opasok Zákazkové čalúnnictvo Čalunnictvo Nová Ľubovňa Čalúnenie na mieru Čalúnnicke prace Čalúnnictvo Stara Ľubovna čalúnenie čalúnenie nábytku čalúnnictvo čelo postele Ľiptovská kožená kapsa Ľiptovský opasok Ľudová kabelka Ľudový kroj Ľudový naramok Ľudový opasok ľudová kapsa Široký opasok Šitie krojov Ženský kroj
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.