Pánska ľudová košeľa 459
Ľanová košeľa krojová košeľa pánska ľudová košeľa folklórna. www.kozeneveci.sk

Pánska ľudová košeľa 459

Ľanová košeľa krojová. Pánska ľanová košeľa so stužkou na zaviazanie. Krojová košeľa pánska biela. Pánska ľudová košeľa ku kroju krojová košeľa vyrobená na mieru. Ľudová ľanová košeľa pánska na ľudový motív. Mužská ľanová košeľa pohodlná, všestranne použiteľná a pristane každému. Folklórna košeľa biela vhodná ku kroju. Krojová košeľa ručne vyrobená pánska biela ľanová košeľa na objednávku. Pánska folklórna košeľa tradičné slovenské ľudové oblečenie a doplnky. Folklórne košele vyrábame krásne folklórne košele pre pánov, ale aj pre chlapcov. Krojové košele sú ne zdobené alebo zdobené. Ľanová jednoduchá košeľa pánska s viazaním pri krku, ideálna na voľný čas. Ľudové košele ľanové košele Slovenské kroje ľudové košele. Pohodlná ľanová ľudová krojová košeľa ku kroju, ktorú oceníte. Výroba a šitie ľudových košieľ na mieru. Slovenská pánska ľanová košeľa.
Krojové košele ľanové folklórne košele pánske. Pre skupiny i jednotlivcov na Slovensku aj v zahraničí. Pánska krojová košeľa s ľudovým motívom. Výroba a šitie ľudových košieľ a krojov na mieru. Folklórne ľanové košele pánske na predaj. Ľanová ľudová krojová košeľa pánske košele zákazkové šitie. Krojové košele výroba krojov a ľudových odevov. Výroba a predaj krojových doplnkov. Mužské a ženské kroje na mieru. Všetky naše ľanové košele a ľudové košele sú šite ručne. Presne na mieru a podľa želania zákazníka. Vyrábame kroje krojové košele. Ľanové košele folklórne košele ľudové košele z akéhokoľvek slovenského regiónu. Ľudové košele na objednávku ľanové košele a bavlnené košele vyšívané košele. Folklórne odevy sukne zástery čepce blúzky oplecká šatky a lajblíky. Pánske krojové košele folklórne košele ručne šite na predaj.

Ľanová košeľa pánska

Pánska ľanová košeľa krojová košeľa pánska. Ľudová košeľa vyrobená zo 100% bavlny. Folklórna košeľa veľmi príjemná na dotyk a pohodlná na nosenie. Budete sa v nej cítiť veľmi príjemne. Z dôvodu použitia tradičných prírodných materiálov. Ľanová košeľa pánska dokonale sa hodí nielen ku kroju. Košeľa sa výborne hodí k bežnému odevu ako jeho súčasť. Pánska folklórna košeľa s ľudovým motívom. Strih a šitie košele robené tradičným spôsobom. Aby ste sa priblížili čo najviac ľudovým tradíciám. Košeľu je možné upraviť podľa želania. Ľudovú košeľu je možné doplniť ľudovým motívom. Košeľu môžeme doplniť o rôzne ľudové výšivky a ľudové stuhy.
 
Ľanová košeľa cena: cca. 30 €  (presná cena sa vypočíta podľa požiadaviek zákazníka)

Pánske folklórne košele s ľudovým motívom šité ručne presne na mieru podľa želania zákazníka.

Ľanová ľudová krojová košeľa pánske košele zákazkové šitie. Krojové košele výroba krojov a ľudových odevov. Výroba a predaj krojových doplnkov. Výroba a šitie ľudových krojov na mieru. Zákazkové šitie krojov a ľudových odevov, výroba a predaj krojových doplnkov.
 • Ľudové košele na mieru na predaj.
 • Krojové košele na mieru na predaj.
 • Ľanové košele na mieru na predaj.
 • Ľanová košeľa, ľanová košeľa pánska.
 • Pánska ľanová košeľa, pánska biela ľanová košeľa.
 • Slovenská ľanová košeľa, ľudová ľanová košeľa.
 • Pánska košeľa s ľudovým motívom.
 • Folklórna košeľa, pánska folklórna košeľa.
 • Krojová košeľa, pánska krojová košeľa, krojová košeľa pánska.
 • Ľanové košele, ľanové košele pánske.
 • Folklórne košele, folklórne košele pánske.
 • Krojové košele, krojové košele pánske.
 • Ľanové košele na predaj. Folklórne košele na predaj. Krojové košele na predaj.

Slovenské ľudové kroje výroba a šitie krojov na mieru.

Slovenské ľudové kroje výroba a šitie ľudových krojov na mieru. Zákazkové šitie krojov a ľudových odevov, výroba a predaj krojových doplnkov. Zákazkové krajčírstvo, dobové kostýmy, kroje, opravy odevov, módne doplnky, bytové doplnky, vyšívanie košieľok na krst.
 • Slovenské kroje na objednávku.
 • Výroba krojov a šitie krojov na mieru.
 • Slovenské kroje podľa krajov a regiónov Slovenska výroba na zákazku.
 • Zákazkové šitie krojov ľudových odevov a krojových doplnkov a časti kroja.
 • Slovenský kroj ľudový kroj a časti kroja na objednávku.
 • Mužský kroj.
 • Ženský kroj.
 • Ľudový kroj a časti kroja výroba na predaj.

Slovenské ľudové kroje výroba krojov šitie krojov na mieru.

Slovenské kroje výroba krojov šitie krojov na mieru. Ľudové kroje na Slovensku. Kroje boli v minulosti tradičným odevom slovenského ľudu. Ľudový odev využívali hlavne ľudia žijúci na dedinách. Slovenské kroje sa odlišujú vo výšivkách, farebnosti, ornamentike i čipkách. Ľudové kroje sa líšili naprieč celým Slovenskom. Typické slovenské kroje sú veľmi rozmanité. Kroje sú odlišné v každom regióne a kraji. Kroje sú odlišné vyšívaním a zdobením, čo dedina, to iný kroj. Nosenie krojov bolo úzko späté so spoločenskými udalosťami. Ľudový kroj sa používal na rôzne príležitosti. Sviatočný kroj sa nosieval na svadby, sviatky, náboženské obrady. Pracovný kroj sa nosieval na bežné nosenie slúžil ako pracovný kroj. Kroje sa dnes snažia zachovať hlavne nadšenci folklóru. Ktorí kroje starostlivo zháňajú, opravujú a vyrábajú nové duplikáty.

Ľanová košeľa krojová košeľa pánska

Ľanová košeľa na objednávku. Ušijeme vám ľanovú košeľu ľudovú košeľu na mieru podľa vašich požiadaviek a špecifikácii. Folklórne košele do kroja na mieru. Ľanová ľudová krojová košeľa pánske košele zákazkové šitie. Krojové košele výroba krojov a ľudových odevov. Výroba a predaj krojových doplnkov.
(9 hlasov)

Ak sa Vám moje výrobky páčia podporte ma zdieľaním.Ak sa Vám moje výrobky páčia, podporte ma zdieľaním.

V každom článku a pri každom výrobku nájdete tieto ikony na sociálne siete.
 
Stačí kliknúť na ikonu Kliknite na ikonu a rozbalí sa Vám ponuka.
Môžete podporiť moju stránku na sociálnych sieťach. A odporúčiť stránku známemu pomocou e-mailu.
Ďakujem za Vašu podporu.

SLOVENSKÉ ĽUDOVÉ KROJE VÝROBA KROJOV ŠITIE KROJOV NA MIERU.

Ponúkam výrobu krojov šitie ľudových krojov na mieru. Zákazkové šitie krojov a ľudových odevov, výroba a predaj krojových doplnkov.

Slovenské ľudové kroje výroba krojov šitie krojov ...

Ručne vyšívané pánske košele mužský kroj. Slovensk...

Ženský kroj ľudový kroj. Ženský ľudový kroj. Žensk...

Ľudový kroj Slovenský kroj výroba a šitie krojov n...

Ručne vyšívaná košeľa dámska ženský kroj. Slovensk...

Ženské kroje Slovenské ľudové kroje výroba a šitie...

Ľanová košeľa krojová. Pánska ľanová košeľa so stu...

Pánske krojové nohavice chološne. Súkenné nohavice...

Mužský kroj Slovenský ľudový kroj výroba a šitie k...

Slovenské kroje ľudové kroje folklórne košele mužský kroj vyšívané košele ženský kroj šitie krojov kroje na objednávku.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo, remenárstvo, čalúnnictvo, zákazková výroba, ručná výroba, šitie a výroba krojov.

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku zákazková výroba. Robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Zákazková výroba. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

- Slovakia - Ručná výroba je to ručná práca. Ručne vyrobené výrobky. Výroba a predaj ručne robených veci. Každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok. Nesie v sebe pečať jedinečnosti. Má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje. Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky. Slovenské ručne vyrobené výrobky. Ručná výroba handmade výrobkov a predaj handmade výrobkov..

Značky

Bačovská kapsa Belt leather calunenie kresla calunenie stoliciek damska kabelka Darcekove sety v koži Darčekove zostavy na želanie Darčekové predmety Darček pre muža Darčeky zo Slovenska Detská maľovaná kabelka Dlhý opasok doplnky ku kroju Dračekové suveníry v koži Dámska kožená kabelka Dámska kožená kabelka maľovaná Dámska maľovaná kabelka Dámsky kožený opasok Dámsky opasok Dámsky zdobený opasok Elegantný opasok Farbiarsky obojok Folklorna kapsa folklorne oblečenie Folklorny opasok folklórny náramok Goraľský opasok Handmade Handmade výrobky Handmade výrobky na predaj Hunting belt Jagd Gurtel Jánošikov opasok kabelka Kabelka ku kroju Kabelka pre dámy Kabelka s ľudovým motívom kabelky Kabely, kapsy kozene remene na pusku kozeny obojok Kožená kabela Kožená kabela ku kroju kožená kabelka Kožená kabelka maľovaná Kožená kapsa Kožená kapsa ku kroju Kožená pastierska kasa kožená taška cez plece Kožená torba kožené kabelky kožené kabelky slovenskej výroby kožené náramky Kožené opasky do riflí Kožené poľovnícke potreby Kožené puzdra Kožené puzdro Kožené púzdro na nôž Kožené suveníry kožený náramok Kožený obal na nož kožený obojok pre psa Kožený opasok Kožený opasok ku kroju Kožený opasok zdobený Kožený remeň na pušku kožený remeň na zvonce Kožený trojprackový opasok Kožený zápestník na ruku Kroj Kroje Krojový opasok Kroj predaj kvalitné kožené púzdro leather belt leder gurtel Ledergürtel Liptovský kožený opasok Maľované maľovaný opasok Mužský kroj Nezaradené Náramok ku kroju obojky obojky a vodítka pre psov obojky pre psa obojky pre psov obojok obojok a voditko pre psa obojok pre psa Omotávaný opasok Opasky Opasok Opasok 3 cm Opasok 4 cm Opasok chološne Opasok do nohavíc Opasok do obleku Opasok k chološniam Opasok k obleku Opasok kožený Opasok ku kroju Opasok na chološne Opasok ručne zdobený Opasok s klasickou sponou Opasok s ozdobnou sponou opasok tepaný Opasok z hovädzej kože Opasok z pravej kože Opasok čierny oprava nábytku Originálny darček Pansky kozeny opasok Pastierska kabela Pastierska kapsa Pastierská kožená kapsa Ploskačky Ploskačky na alkohol Podsedaky popruh na pušku Poľovnícky obojok Poľovníctvo Pracovný náramok Praktický darček precalunenie precalunenie kresla Prečalunenie čela postele Puzdra na nože Puzdro na nož na mieru Pánska kožená taška Pánsky opasok Pánsky zdobený opasok Púzdro na nož remene na pusku kozene remene na pušku remen na gulovnicu remen na pusku remen na zbran renovacia starych kresiel renovacia stoliciek renovácia kresla renovácia nábytku Ručne maľovaná kabelka Ručne maľované sitie krojov na mieru Slovakia folk Slovenské darčeky Slovenské kroje Slovenské suveníry Slovenské ľudové kroje stahovaci remen na pusku Suveníry Torba Trojprackový kožený opasok Trojprackový opasok Vankúše Výroba koženého púzdra na zakazku Zdobená ludová kapsa Zdobený kožený opasok Zdobený krojový opasok Zdobený opasok Zákazkové čalúnnictvo Čalunnictvo Nová Ľubovňa Čalúnenie na mieru Čalúnnicke prace Čalúnnictvo Stara Ľubovna čalúnenie čalúnenie nábytku čalúnnictvo čelo postele Ľiptovská kožená kapsa Ľiptovský opasok Ľudová kabelka Ľudový kroj Ľudový naramok Ľudový opasok ľudová kapsa Široký opasok Šitie krojov Ženský kroj
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.