Rabatin Jozef

Výrobky z kože - kožené výrobky- Rabatin JozefVýrobky z kože - kožené výrobky - výroba kožených doplnkov - Rabatin Jozef.
Ponúkam kvalitné, ručne vyrábané výrobky z pravej kože. Všetky výrobky sú vyrábané na mieru a želanie zákazníka.

Brašnárskemu, remenárskemu a čalúnnické mu remeslu sa venujem už niekoľko rokov. Robím prevažne zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože.
Je to práca ručná, nie strojová, preto každý jeden kus je originál a nesie v sebe pečať jedinečnosti a má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje.
Pri práci používam kože hovädzie, bravčové, jelenie a kožušiny.
Vyrábam prevažne z hovädzej kože, hladenice, alebo jelenej kože štiepenky, v rôznom farebnom prevedení s rôznymi variantmi zdobenia a farebných odtieňov. ktoré je do zdobené ručným šitím s kožou. Ponúkam ručné zdobenie a gravírovanie podľa vlastného výberu.
Kvalitné strojové šitie hrubou niťou vo farbe zamatu, alebo podľa výberu zákazníkaPonúkam ručné zdobenie kožených výrobkov (rôzne varianty)

Ponúkam kvalitné, ručne vyrábané výrobky z pravej kože:

  • Ponúkam rôzne výrobky z kože - zákazkovú výrobu podľa priania zákazníka.
  • Ponúkam ručné zdobenie kožených výrobkov (rôzne varianty)
  • Vyrazenie iniciálou alebo slov.
  • Gravírovanie kože podľa výberu zákazníka
  • Ručné šitie (niťou aj kožou),
  • Kvalitné strojové šitie hrubou niťou vo farbe zamatu, alebo podľa výberu zákazníka
  • Podšívanie kvalitným filcom
  • Výber farieb (rôzne farebné odtiene) - Vzorkovník farieb
  • Podšívanie originálnym zamatom
Môžete ma stretnúť aj na rôznych podujatiach:
 
 

Výrobky z kože - kožené výrobky - Výroba kožených doplnkov - Rabatin Jozef - Nová Ľubovňa - www.kozeneveci.sk

SlovakiaJe to ručná práca, preto každý jeden kus je originál a nesie v sebe pečať jedinečnosti má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje.
Handmade: slovenský ručne vyrobený výrobok.

Kožené výrobky - výrobky z kože - Rabatin Jozef  Nová Ľubovňa Slovensko. V prípade vášho záujmu ma kontaktujte emailom, alebo telefonicky.

Ponúkam kvalitné, ručne vyrábané výrobky z pravej kože. Robím prevažne zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Rabatin Jozef - Nová Ľubovňa, Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.