Rabatin Jozef

Výrobky z kože - kožené výrobky- Rabatin JozefVýrobky z kože - kožené výrobky - výroba kožených doplnkov - Rabatin Jozef.

Ponúkam kvalitné, ručne vyrábané výrobky z pravej kože. Všetky výrobky sú vyrábané na mieru a želanie zákazníka.

Brašnárskemu, remenárskemu a čalúnnické mu remeslu sa venujem už niekoľko rokov. Robím prevažne zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože.
Je to práca ručná, nie strojová, preto každý jeden kus je originál a nesie v sebe pečať jedinečnosti a má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje.
Pri práci používam kože hovädzie, bravčové, jelenie a kožušiny.
Vyrábam prevažne z hovädzej kože, hladenice, alebo jelenej kože štiepenky, v rôznom farebnom prevedenírôznymi variantmi zdobenia a farebných odtieňov. ktoré je do zdobené ručným šitím s kožou. Ponúkam ručné zdobenie a gravírovanie podľa vlastného výberu.

Ponúkam širokú ponuku kožených výrobkov:

Dámske a pánske kožené opasky s ručne zdobeným a maľovaným vzorom. Kožené ľudové opasky ku krojom. Dámske kožené kabelky ručne maľované, zdobené a šité, vypletané kožou. Pánske kožené kapsy s poľovníckou tematikou cez rameno a na doklady. Ponúkam kožené remene na zbrane. Kožené remene na hudobné nástroje. Ponúkam kvalitné a pohodlné kožené remene na akordeón, heligónku a iné hudobné nástroje, Ponúkam kožené puzdra na nože a kožený obal na sekeru z pravej hovädzej kože. Kožené voditka a obojky pre psov. Vyrábam kožené suveníry, darčekové sady v koženom obale môžu byť zdobené ručne, tepaním alebo gravírovaním. Vyrobím aj kožený remeň na zvonce a spiežovce. Kožený zápästník (zápästok) na ruku, vhodný ako doplnok k oblečeniu. Kožené rúčky, úchytky na nábytok podľa požiadaviek zákazníka. Čalúnenie vchodových dverí. Prečalúnenie starožitností. Výrobu matracov na mieru.

Pozrite si moje výrobky a moju ponuku:

 • Kožené výrobky - Pozrite si moje výrobky v jednotlivých kategóriách s popisom a cenami. Každý výrobok má na konci svojho nadpisu svoje jedinečné číslo podľa ktorého si viete výrobok objednať.
 • Moja ponuka - Pokiaľ Vás zaujíma, aké máte možnosti pri objednávaní v jednotlivých kategóiách (zmena farby, rozmerov, zdobenia, príp. iných parametrov) pozrite si ponuku možnosti pre Vás (moja ponuka).
Kvalitné strojové šitie hrubou niťou vo farbe zamatu, alebo podľa výberu zákazníkaPonúkam ručné zdobenie kožených výrobkov (rôzne varianty)

Ponúkam kvalitné, ručne vyrábané výrobky z pravej kože:

 • Ponúkam rôzne výrobky z kože - zákazkovú výrobu podľa priania zákazníka.
 • Ponúkam ručné zdobenie kožených výrobkov (rôzne varianty)
 • Vyrazenie iniciálou alebo slov.
 • Gravírovanie kože podľa výberu zákazníka
 • Ručné šitie (niťou aj kožou),
 • Kvalitné strojové šitie hrubou niťou vo farbe zamatu, alebo podľa výberu zákazníka
 • Podšívanie kvalitným filcom
 • Výber farieb (rôzne farebné odtiene) - Vzorkovník farieb
 • Podšívanie originálnym zamatom

Môžete ma stretnúť aj na rôznych podujatiach:

 
 

Výrobky z kože - kožené výrobky - Výroba kožených doplnkov - Rabatin Jozef - Nová Ľubovňa - www.kozeneveci.sk

SlovakiaJe to ručná práca, preto každý jeden kus je originál a nesie v sebe pečať jedinečnosti má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje.
Handmade: slovenský ručne vyrobený výrobok.

Kožené výrobky - výrobky z kože - Rabatin Jozef  Nová Ľubovňa Slovensko. V prípade vášho záujmu ma kontaktujte emailom, alebo telefonicky.

Výrobky z kože - kožené výrobky - výroba kožených doplnkov - Slovenské výrobky z pravej kože - Rabatin Jozef.

Ponúkam kvalitné, ručne vyrábané výrobky z pravej kože. Robím prevažne zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Objednať si môžete telefonicky, alebo emailom. Rabatin Jozef - Nová Ľubovňa, Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.