Kožené kabelky kabely kapsy ponuka

Kožené kabelky dámske kožené kabelky ručne maľované a zdobené. Kožené pánske kapsy a kabely, tašky pre mužov (klasické, poľovnícke a ľudové). Kožené kabelky kapsy a kabely vyrábam ručne z pravej hovädzej kože. Ponúkam ručné zdobenie a gravírovanie ručné šitie alebo strojové rôznu farebnú škálu kožených výrobkov a doplnkov.
Moja ponuka na zmenu parametrov kožených výrobkov. Pozrite si aké možnosti pri objednávaní Vám ponúkam.

Kožené kabelky z pravej kože ručná výroba ručne maľované a zdobené

Originálne kožené kabelky vyrábam a ponúkam jedinečné kožené kabelky. Handmade kožené kabelky ručne vyrobené kvalitné kožené kabelky z pravej hovädzej kože ručne šité a zdobené. Pokúsim sa vám vyrobiť kabelku kabelu a kapsu podľa vašich predstáv, aby spĺňala vaše očakávania a bola vašou ozdobou. Vyrábam kožené výrobky na zákazku a predávam kožené kabelky vyrobené na Slovensku.

Kožené výrobky kompletná ponuka mojich výrobkov rozdelená do jednotlivých kategórií s popisom špecifikáciou a cenami pokiaľ si chcete objednať niektorý výrobok pozrite si Kožené výrobky, kde sú výrobky, ktoré som vyrobil s technickými parametrami a popisom výrobku, ktorý má na konci nadpisu svoje jedinečné číslo, podľa ktorého si ho viete objednať telefonicky alebo emailom.

Moja ponuka na zmenu parametrov výrobkov pri objednávaní samozrejme, že Vám niektorý parameter výrobku nemusí sedieť a chceli by ste ho zmeniť alebo upraviť či je to možné, alebo aké máte možnosti si môžete pozrieť tu v sekcii Moja ponuka, kde sú opísané možnosti zmeny a úpravy pri jednotlivých kategóriách.

Upozornenie: Moja ponuka zmeny parametrov výrobkov môžete si pozrieť jednotlivé parametre výrobkov, ktoré sa dajú meniť a upravovať.
Môžete si pozrieť moje výrobky, ktoré som už vyrobil no môže sa stať, že niektoré už nie sú v ponuke, preto je dôležité konzultovať dostupnosť a možnosti zmeny parametrov výrobkov telefonicky alebo emailom.


Kožené kabelky dámske pánske kabely kapsy

Kožené kabelky každá kabelka je jedinečná originálna s nádherným zdobením, ktoré určite nenájdete na inom výrobku. Ku kabelke je taktiež možné dokúpiť opasok, ktorý bude v rovnakom prevedení, ako kabelka a taktiež ručne zdobený či maľovaný a budú spolu dokonale ladiť.
 
Kožené pánske kapsy kabely a tašky. Vyrábam a ponúkam pánske kožené kabely, kapsy a tašky. Pánske kožené kapsy cez rameno. Pánske kožené tašky na doklady. Poľovnícke kožené kabely pre pánov, ale aj pre dámy  zdobené poľovníckym alebo iným motívom podľa vlastného výberu.
 
Kožené pastierske kapsy ľudové kapsy. Vyrábam a ponúkam ľudové kožené kabely a kapsy nazývané aj pastierske kapsy. Kapsa môže byť ručne šitá a zdobená podľa ľudových motívov. Ručne zdobená mosadznými ozdobami, ručným razením do kože a ozdobným šitím koženým remienkom.
 • Kožené kabelky dámske ručne maľované
 • Kožené kabelky dámske ručne zdobené 
 • Kožené pánske kapsy kabely cez rameno, pánske kožené tašky na doklady
 • Kožené pastierske kapsy ľudové kapsy
 • Ponúkam ručné zdobenie a maľovanie kožených výrobkov 
 • Ponúkam gravírovanie kožených výrobkov 
 • Ponúkam ručné šitie kože alebo strojové 
 • Ponúkam rôzne farebné prevedenie kožených výrobkov a kožených doplnkov - Vzorkovník farieb

Kožené kabelky kabely kapsy moja ponuka

Kabelka je vyrobená z pravej hovädzej kože, môže byť ručne zdobená tepaním a povrchovo upravená. Kabelka môže byť z vnútra vybavená priehradkou a vreckom vyrobeným z kože. Kabelka cez rameno má jednoduché a elegantné nastavenie dĺžky ramienka. Môže byť ručne šitá kožou, ozdobným vypletaním. Slovenské dámske ručne vyrobené a zdobené kožené kabelky.
 
Každá kabela, kapsa a taška môže byť z vnútra vybavená priehradkou na doklady a perá ako aj kapsou na mobil. Kapsa môže byť bez zdobenia, alebo zdobená ručným tepaním, maľovaním, gravírovaním. Šitie je v ponuke strojové, alebo ručné kožou. V mojej ponuke nájdete aj koženú kapsu na náradie, ako je vŕtačka a iné akumulátorové náradie.
 • Druh (typ): Dámska kožená kabelka, Kožená kabela dámska a pánska, Kožená kapsa, Kožená pastierská kapsa, Kožená ľudová kapsa.
 • Veľkosť:: pri kabelkách Malá, Stredná, Veľká , Kožená kapsa vo formáte A4,
 • Cena: Je to ručná práca. V závislosti od spracovania a povrchovej úpravy sa odvíja aj cena.
 • Dostupnosť: Na objednávku 1 ks, vyrobím do týždňa vyrábam kožené výrobky na zákazku..
 • MateriálPravá hovädzia koža. Všetky moje výrobky sú vyrobené len z najkvalitnejšej chrbtovej časti hovädzia kvalitne spracovaná koža.
 • Farba: Prírodná, Patina tehlová, Patina mahagón, Patina hnedá, Patina čierna, Olejová svetlo hnedá, Olejová tmavo hnedá, Olejová čierna,
 • Výber fariebPonúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb  Je možné kombinovať viac druhov farieb kože.
 • Zapínanie: Kožené, Magnet, Aktovkové - Zapínanie je potrebné vopred dohodnúť.
 • Šitie: Ručné, Strojové  - Je možné kombinovať viac druhov koženého šitia.
 • Zdobenie: Áno / Nie  - Ako motív môže byť použitý akýkoľvek obrázok, napríklad aj Vášho psíka kvetinový a pod.
 • Zdobenie: Razením, Mosadzné ozdoby, Maľovanie, Gravírovanie, Kombinované - Zdobenie je potrebné vopred dohodnúť.
 • Možnosti: Rôzne farebné prevedenie. Rôzne možnosti zdobenia, Možnosť dozdobiť o iniciály a meno, Ku kabelke je možné dokúpiť opasok, Je možné kombinovať viac druhov maľby,.
 • Handmade: Slovenský ručne vyrobený výrobok predaj handmade výrobkov.
 • Poznámka: Vyrábam kožené kabelky, kabely a kapsy z hovädzej kože. V mojej ponuke nájdete kabelky, kabely a kapsy - pánske, dámske, klasické, poľovnícke a ľudové, Ponúkam ručné zdobenie a gravirovanie. Možnosť šitia strojového, alebo ručného a samozrejme rôznu farebnú škálu výrobkov.

Slovenské kožené kabelky kabely a kapsy malá ukážka

Slovenské handmade kožené produkty z pravej kože. Ručne vyrobené kožené kabelky dámske, kožené kapsy a kabely pánske, kožené kabely a kapsy ľudové ručne vyrobené na Slovensku.

Slovenské kožené kabelky kabely a kapsy kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené kabelky dámske ručne maľované ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

01 Kožené kabelky dámske ručne maľované.Slovenské dámske ručne maľované kožené kabelky. Vyrábam a ponúkam dámske kožené kabelky, ručne maľované. Každá kabelka je jedinečná s nádherným zdobením, ktoré určíte nenájdete na inom výrobku. Je to ručná práca. Má v sebe nádych jedinečnosti a originality, ktorá sa neopakuje. Ku kabelke je taktiež možné dokúpiť opasok s klasickou, alebo ozdobnou sponou, ktorý bude v rovnakom prevedení ako kabelka a taktiež ručne zdobený či maľovaný a budú spolu dokonale ladiť. Kabelka môže byť z vnútra vybavená priehradkou a vreckom vyrobeným z kože. Kabelka má jednoduché a elegantné nastavenie dĺžky ramienka. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené kabelky dámske ručne zdobené ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

02Kožené kabelky dámske ručne zdobenéSlovenské dámske ručne zdobené kožené kabelky. Vyrábam a ponúkam dámske kožené kabelky ručne zdobené. Každá kabelka je jedinečná s nádherným zdobením, ktoré určíte nenájdete na inom výrobku. Je to ručná práca. Má v sebe nádych jedinečnosti a originality, ktorá sa neopakuje. Ku kabelke je taktiež možné dokúpiť opasok s klasickou, alebo ozdobnou prackou, ktorý bude v rovnakom prevedení ako kabelka a taktiež ručne zdobený či maľovaný a budú spolu dokonale ladiť. Kabelka môže byť z vnútra vybavená priehradkou a vreckom vyrobeným z kože. Kabelka má jednoduché a elegantné nastavenie dĺžky ramienka. Môže byť ručne šitá kožou, ozdobným vypletaním. Kabelka je vyrobená z pravej hovädzej kože, môže byť ručne zdobená tepaním a povrchovo upravená. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené pánske kabely kapsy tašky ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

03 Kožené pánske kapsy kabely a tašky.Slovenské pánske kožené kabely, kapsy a tašky. Vyrábam a ponúkam pánske kožené kabely, kapsy a tašky rôznych veľkostí. Pánske kožené kapsy cez rameno. Pánske kožené tašky na doklady. Všetky pánske kožené kapsy sú vyrobené z pravej hovädzej kože a majú v sebe nádych jedinečnosti a originality ktorá sa neopakuje. Každá kabela, kapsa a taška môže byť z vnútra vybavená priehradkou na doklady a perá ako aj kapsou na mobil. Kapsa môže byť bez zdobenia, alebo zdobená ručným tepaním, maľovaním, gravírovaním. Šitie je v ponuke strojové, alebo ručné kožou. V mojej ponuke nájdete aj koženú kapsu na náradie, ako je vŕtačka a iné akumulátorové náradie. Kapsa je doplnená o kožené vrecká na ceruzku či iné potrebné náradie. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

 

Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené pastierske kapsy ľudové kapsy ukážka kompletná ponuka v záložke - Kožené výrobky

04 Kožené pastierske kapsy ľudové kapsySlovenské ľudové kožené kabely a kapsy. Vyrábam a ponúkam ľudové kožené kabely a kapsy nazývané aj pastierske kapsy. Všetky ľudové kožené kapsy sú vyrobené z pravej hovädzej kože a majú v sebe nádych jedinečnosti a originality, ktorá sa neopakuje. Kapsa je ručne šitá a zdobená podľa ľudových motívov. Remeň sa zapína mosadznou prackou s ľudovými vzormi. Ľudová kapsa je ručne zdobená mosadznými ozdobami, ručným razením do kože a ozdobným šitím koženým remienkom. Razením do kože je zdobený nielen poklop, ale aj predný diel pod poklopom, malé vrecka, bočný diel, zadný diel a ramenný pás. Kabela môže mať aj vnútorné priehradky. Podstatné je vybrať si vzor zdobenia, aký sa Vám páči a farbu kabely. Ponúkam kožené výrobky v rôznom farebnom prevedení - Vzorkovník farieb.

Kompletnú ponuku kožených kabeliek, a káps s popisom aj s cenami si môžete pozrieť v záložke: Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožené kabelky, kabely a kapsy slovenskej výroby. Ručne vyrábané kožené kabelky, kabely a kapsy s dôrazom na detail. V mojej ponuke môžete nájsť výlučne ručne vyrábané kožené kabelky a kapsy z pravej kože. V ponuke mám kabelky a kapsy rôznych veľkostí, farieb a zdobenia

Kožené kabelky kabely a kapsy, ktoré som vyrobil si môžete pozrieť s popisom a cenami v sekcii - Kožené výrobky / Kožené kabelky kabely a kapsy


Kožené výrobky výrobky z kože kožené doplnky Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko.
V prípade vášho záujmu ma kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Kožené kabelky kožené kabely kožené kapsy

Kožené kabelky kožené kabely kožené kapsy. Kabelky dámske kvalitné kožené kabelky. Pánske kabely kožené pánske tašky kožené kapsy vyrobené na Slovensku.

 Pánska kožená kapsa cez rameno. Je vyrobená...

Kožená ľudová kebela kapsa je vyrobená z pravej ho...

Poľovnícka kožená kebela pre pánov, ale aj pre dám...

Kožená ľudová kabela kapsa je vyrobená z pravej ho...

Kožená ľudová kapsa kebela je vyrobená z pravej ho...

Kožená ľudová kapsa kožená kebela ručne vyrobená z...

Dámska kožená kabelka maľovaná. Velkosť L- 22x17x...

Kožená kapsa ku kroju kožená kebela je vyrobená z ...

Kožená ľudová kapsa kožená kebela je vyrobená z pr...

Dámska kožená maľovaná kebelka cez plece. Modrá ka...

Kožená ľudová kapsa kožená kebela vyrobená ručne z...

Kožená ľudová kapsa kebela je vyrobená z pravej ho...

Dámska kožená kabelka hnedá maľovaná. Hnedá kabelk...

Dámska kožená kabelka ručne maľovaná. Modrá kabelk...

Pánska kožená taška na doklady pánska kabela na do...

Dámska kožená maľovaná kebelka. Farba prírodná kab...

Dámska kožená kebelka cez plece. Farba prírodná ka...

Dámska kožená maľovaná kebelka. Hnedá kabelka na r...

 Kožená kapsa na Aku naradie ako vrtačka, ráz...

Dámske kožené kabelky z pravej kože ručne vyrobené ručne maľované a ručne zdobené. Pánske kabely kožené pánske tašky ľudové kapsy. Kožené výrobky na zákazku výroba na mieru.

Výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky. Slovenské výrobky z pravej kože ručná výroba z kože Rabatin Jozef.

Brašnárstvo - Remenárstvo - Čalúnnictvo - Zákazková výroba - Rabatin Jozef

Ponúkam kvalitné ručne vyrobené výrobky z pravej kože. Kožené výrobky na zákazku robím zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Objednať si môžete telefonicky alebo emailom. Rabatin Jozef Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Slovensko. Mobilné číslo:   +421 907 133 346   Email: kozenevecisk@gmail.com  Web:  www.kozeneveci.sk   facebook: jozef.rabatin   facebook: kozeneveci.sk

Výroba z kože výrobky z kože kožené výrobky

Výrobky z kože kožené výrobky ručná výroba z kože výrobky z kože na mieru kožené výrobky na zákazku kožené doplnky z pravej hovädzej kože.

Ľudový kroj Slovenské ľudové kro…

Kroje Slovenské ľudové kroje

Ľudový kroj Slovenské ľudové kroje výroba a šitie krojov na mieru. Ponúkame výrobu a šitie ľudových krojov na mieru. Zákazkové šit...

Taburetky čalúnenie a prečalúnen…

Čalúnenie na mieru

Čalúnenie a prečalúnenie taburetiek podľa požiadaviek zákazníka. Vaše taburetky prečalúnim výroba na mieru podľa želania alebo ren...

Kožené púzdro na nôž klasické 47…

Kožené puzdra na nože

 Klasické kožené puzdro pre nôž. Je vyrobené z hov. kože, ručne šité a tvarované podľa noža. Šitie može byt ručné alebo str...

Trojprackový kožený opasok vzor …

Kožené opasky pánske dámske

Trojprackový kožený ľudový opasok ku kroju, bohato zdobený. Opasok je ručne zdobený razením do kože a mosadznými ozdobami. Pracky ...

Mužské krojové nohavice chološne…

Kroje Slovenské ľudové kroje

Mužské krojové nohavice chološne. Slovenské ľudové kroje výroba a šitie krojov na mieru. Krojové nohavice chološne folklórne nohav...

Kožené vodítko predvádzacie 376

Kožené obojky a vodítka

Kožené vodítko predvádzacie 2 karabinové. Voditko je možne mať cez rameno alebo ho skratit na polovicu. Voditko sa najcastejšie ...

Kožený opasok ku kroju vzor 483

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok ku kroju, vyrobený z hov. hladenice. Opasok je dlhý 2-2,3m- podľa obvodu pasa a požiadaviek zákazníka. Opa...

Kožený opasok ručne zdobený s kl…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam ich na mier...

Kožená ľudová kapsa vzor 504

Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožená ľudová kebela kapsa je vyrobená z pravej hovädzej kože. Kožená pastierska kapsa pánska kožená taška cez plece. Všetky moje ...

Kožený farbiarsky obojok originá…

Kožené obojky a vodítka

Kožený obojok pre poľovnicke plemená s original obratlíkom. Podšitý kvalitným vlneným filcom Šírka obojku je 5cm. Je vyrobený z...

Kožená ľudová kapsa vzor 487

Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožená ľudová kapsa kožená kebela je vyrobená z pravej hovädzej kože. Všetky moje výrobky sú vyrobené len z najkvalitnejšej chrbto...

Kožené púzdro na sekeru 520

Kožené puzdra na nože

Kožený obal na sekeru vyrobený z pravej hov. kože. Obal je ručne šitý a jednoducho odnimatelný. Drží veľmi dobre. Na želanie je...

Kožený opasok ručne zdobený s oz…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam ich na mi...

Kožený remeň na zbraň 5 cm podši…

Kožené poľovnícke potreby

Kožený remeň na zbraň je podšitý protišmykovým neoprénom. Remeň na zbraň široký 5 cm a ručne zdobený tepaním a taktiež do zdobený ...

Kožený opasok ručne zdobený s kl…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4 cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hovädzej kože z najkvalitnejšej časti. Kožené...

Kožený opasok ručne zdobený s oz…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom poľovníckym. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyráb...

Kožený opasok ručne zdobený s kl…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam ich na mi...

Kožený opasok čierny elegantný s…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok čierny 4cm s ozdobnou prackou. Opasok je vyrobený z hov.kože, farbenej, bez možnosti zdobenia. Je to k...

Kožený opasok ručne zdobený s kl…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam ich...

Kožený remeň na pušku 4 cm 372

Kožené poľovnícke potreby

Kožený remeň na pušku 4 cm. Je podšitý veľmi kvalitným filcom. Remeň je velmi pohodlný vďaka podšitiu a svojej šírke. Je ručne zdo...

Kožený opasok ručne zdobený s kl…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 3cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam ich na ...

Slovenské ľudové kroje

Kroje Slovenské ľudové kroje

Slovenské ľudové kroje. Slovenský ľudový kroj bol v minulosti tradičným odevom ľudovým oblečením slovenského ľudu. Slovenské kroje...

Kožené rúčky úchytky na nábytok …

Kožené výrobky nezaradené

Kožené rúčky úchytky na nábytok podľa požiadaviek zákazníka. Úchytky na nábytok sú vyrobené ručne z pravej hovädzej kože, čo ...

Kožený opasok ručne zdobený s oz…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 3cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam ich na mier...

Kožený opasok ručne zdobený s kl…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam ich na mier...

Kožený opasok ručne zdobený s kl…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam...

Čalúnenie čela postele 489

Čalúnenie na mieru

Čalúnenie čela postele čalúnenie postele. Pekné čalúnené čelo postele je prvkom, ktorý krásne zvýrazní štýl vašej spálne. Čalúnené...

Kožený upínaci remienok na mechy…

Kožené potreby pre hudobníkov

Spojkové remienky na mechy. Slúžia na spojenie mechov akordeónu. V ponuke su s červeným a čiernym filcom. Niť ja možné kombinov...

Kožený opasok ručne zdobený s oz…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam ich na mier...

Kožený opasok ručne zdobený s kl…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam ich na ...

Mercedes Unimog čalúnenie auta 4…

Čalúnenie na mieru

Kompletné čalúnnenie kapoty a korby vojenského vozidla Mercedes Unimog. Vozidlo je potiahnuté nepremokavou textíliou. Zaistenie po...

Kožená ľudová kapsa vzor 479

Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožená ľudová kapsa kebela je vyrobená z pravej hovädzej kože. Kožená pastierska kapsa pánska kožená taška cez plece. Všetky moje ...

Kreslo ušiak čalúnenie prečalúne…

Čalúnenie na mieru

Čalúnenie kresla kreslo ušiak pohodlné kreslo prečalúnenie a renovácia. Výroba čalúnenie na mieru podľa želania zákazníka oprava a...

Kožený obojok pre psa 378

Kožené obojky a vodítka

Kožený obojok pre psa vyrobený z pravej hovädzej kože ručne zdobený. Kožený obojok pre psa s menom obojok je možné do zdobiť o ini...

Výroba matracov na mieru 515

Čalúnenie na mieru

Výroba matracov na mieru atypické matrace. Matrace do auta na mieru matrac do auta na spanie (matrac do kufra auta úprava auta na ...

Ručne maľované obliečky na vankú…

Kožené výrobky nezaradené

Handmade výrobky na predaj. Ručne maľované obliečky na vankúše. Originálny a jedinečný handmade výrobok ručne vyrobený, ručne maľo...

Kožený jedálny lístok 474

Kožené výrobky nezaradené

Obal na jedálny lístok dosky na menu kožený jedálny lístok. Kožený obal na jedálny lístok je vyrobený z hovädzej kože. Ručne zdobe...

Kožený opasok ku kroju omotávany…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok folklórny, vhodný ku kroju. Opasok je vyrobený z pravej hovädzej kože. Štandardne dĺžka 2-2,3 m. Zdobenie môže byť m...

Kožené vodítko poľovnícke vypúšt…

Kožené obojky a vodítka

Kožené vodítko z pguľatej kože 6x10mm v prírodnej farbe. Je veľmi pevné. Ukončenie može byť na karabinku kliešťovu Sprenger-origi...

Kožená ľudová kapsa vzor 528

Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožená ľudová kapsa kebela je vyrobená z pravej hovädzej kože. Všetky moje výrobky sú vyrobené len z najkvalitnejšej chrbtovej čas...

Kožené náramky 387

Kožené výrobky nezaradené

 Kožený náramok, rôzne zdobenia. Zapínanie na cvoky a rozmery su prispôsobené pre dámy aj pánov, no pre istotu môžete uviesť...

Kožený zápestník folklórny 457

Kožené výrobky nezaradené

Kožený zápestník na ruku, vhodný ako doplnok k oblečeniu ale taktiež aj ako funkčný pomocní pri namáhavej práci. Je vyrobený z kv...

Ručne maľované tašky 533

Kožené výrobky nezaradené

Handmade výrobky na predaj. Plátené tašky ručne maľované látkové tašky na rameno. Plátená taška na plece pekná bavlnená nákupná ta...

Ručne vyšívaná košeľa pánska muž…

Kroje Slovenské ľudové kroje

Ručne vyšívaná košeľa pánska mužský kroj. Slovenské ľudové kroje výroba a šitie krojov na objednávku. Košeľa ľudový vzor ručne vyš...

Kožený remeň na spiežovec 506

Kožené výrobky nezaradené

Kožený remeň na zvonce a spiežovce. Je vyrobený z kvalitnej hovädzej kože.Je možné ho vyzdobiť tepaním, mosadznými či niklovými oz...

Trojprackový kožený opasok vzor …

Kožené opasky pánske dámske

Trojprackový kožený ľudový opasok ku kroju, bohato zdobený. Opasok je ručne zdobený razenim do kože a mosadznými ozdobami. Pr...

Kožený opasok ručne zdobený vzor…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4 cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hovädzej kože z najkvalitnejšej časti. Vyrábam ich na mie...

Kožený opasok čierny elegantný s…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok čierny 3cm s ozdobnou prackou. Opasok je vyrobený z hov.kože, farbenej, bez možnosti zdobenia. Je to klasi...

Kožený opasok ručne zdobený s oz…

Kožené opasky pánske dámske

Kožený opasok 4cm s ručne zdobeným motívom. Opasok je vyrobený z pravej hov.kože, z najkvalitnejšej časti. Vyrábam...

Kožená kabelka L maľovaná vzor 5…

Kožené kabelky kabely a kapsy

Dámska kožená kabelka ručne maľovaná. Modrá kabelka na rameno dámska veľkosť L (veľká) - 22 x 17 x 7cm. Je ručne vyrobená z pravej...

Trojprackový kožený opasok vzor …

Kožené opasky pánske dámske

Trojprackový kožený ľudový opasok ku kroju. Opasok je ručne zdobený razenim do kože a mosadznými ozdobami. Pracky sú liptovské, mo...

Podsedáky čalúnenie 527

Čalúnenie na mieru

Čalúnenie a prečalunenie podsedakov podľa požiadaviek zákazníka. Výmena molitanov, výplni a výber z množstva poťahových látok a ko...

Kožená kapsa ku kroju vzor 473

Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožená kapsa ku kroju kožená kebela je vyrobená z pravej hovädzej kože. Kožená pastierska kapsa pánska kožená taška cez plece. Vše...

Chesterfield kožené kreslo 380

Čalúnenie na mieru

Kožené kreslo Chesterfield. Kompletná oprava, úprava a rekonštrukcia kostry. Viazanie tlačných pružín Použitie nových materiálov P...

Trojprackový kožený opasok vzok …

Kožené opasky pánske dámske

Trojprackový kožený ľudový opasok ku kroju. Opasok je ručne zdobený razenim do kože a mosadznými ozdobami. Pracky sú liptovské, ...

Kožená ľudová kapsa vzor 365

Kožené kabelky kabely a kapsy

Kožená ľudová kapsa kožená kebela ručne vyrobená z pravej hovädzej kože. Kožená pastierska kapsa pánska kožená taška cez plece. Vš...

Maľované okenné rolety 455

Kožené výrobky nezaradené

Okenné rolety maľované na želanie.  

Halabala kreslo renovácia 517

Čalúnenie na mieru

Rekonštrukcia renovácia kresiel Halabala. Kresla sú s pružinovou kostrou a pôvodnou výplňou z kresiel bolo kompletne odstránené ča...

Kožený poľovnícky obojok 374

Kožené obojky a vodítka

Kožený obojok pre poľovnicke plemená s obratlíkom. Podšitý kvalitným vlneným filcom Šírka obojku je 5cm. Je vyrobený z kvalit...

Kožená kabelka S maľovaná 514

Kožené kabelky kabely a kapsy

Dámska kožená maľovaná kebelka. Hnedá kabelka na rameno dámska veľkosť S (malá) - 19 x 13 x 6 cm. Kabelka je ručne vyrobená z prav...

Handmade výrobky z kože kožené výrobky kožené doplnky Rabatin Jozef Nová Ľubovňa

SlovakiaJe to ručná práca, ručne vyrobené výrobky, výroba a predaj ručne robených veci, preto každý jeden kus je jedinečný originálny výrobok a nesie v sebe pečať jedinečnosti má svoje čaro a krásu, ktorá sa neopakuje.
Handmade výrobky ručne vyrábané výrobky slovenské ručne vyrobené výrobky predaj handmade výrobkov.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.